Профнастил зелений

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
Довжиназа вашими розмірами
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил зелений
Матові кольори
Профнастил зелений
Профнастил зелений
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил зеленого кольору – багатофункціональний будівельний матеріал в вдалій колірній гамі, що підходить для будь-яких об’єктів і умов їх експлуатації. Згідно з колірною картою профнастилу зелений мох – ral 6005 або ral 6020, ці кольори є одними з найпопулярніших в будівництві. Завдяки універсальності зеленого кольору, металопрофіль ral 6005 зустрічається на дахах будинків, в якості огорожі і ряду інших господарських будівель.

Профлист цікавий своїми технічними характеристиками і доступною вартістю. Тому притаманна йому популярність не є чимось дивним. Він користується попитом, тому що:

 1. Коштує він недорого в порівнянні з іншими будівельними матеріалами.
 2. Він може мати різний набір робочих параметрів.
 3. Має тривалий термін служби.

Що робить зелений профнастил довговічним?

Термін служби будівельного матеріалу – важливий параметр і критерій вибору, тому краще розібратися, від чого він залежить. Профнастил зеленого кольору представлений різними варіантами виробів, які відрізняються один від одного не тільки виробником, але і:

 1. Метал – якість сталі, її товщина і склад.
 2. Клас антикорозійного захисту становить від 100 до 275 грам на кв.м.
 3. Тип виробника – полімерний, матовий поліестер, як найбільш поширені полімери.

Перераховані вище параметри також формують термін служби, який буде мати металевий профіль ral 6005. Якщо купити зелений профнастил в Києві за найнижчою ціною, швидше за все, його характеристики будуть мінімальними. Добре, що є можливість підібрати всі параметри виробу в індивідуальному форматі, щоб ціна зеленого профнастилу відповідала не тільки якості матеріалу, але і фінансовим можливостям покупця.

Про захисні шари профнастилу ral 6020

Захисні шари в профільованих листах виконують вкрай важливі функції, тому підбираються вони особливо ретельно. Захисними шарами зеленого профнастилу є:

 1. Цинк. Необхідність його використання у виробництві обумовлена тим, що будь-який метал сильно схильний до атмосферних опадів. Цинк захищає металевий профіль зеленого моху від іржі та корозії, а це важливо для тривалого терміну служби металевих листів.
 2. Полімер. Полімерна складова є додатковим захистом від ультрафіолету, механічних пошкоджень, також вона покращує декоративні дані матеріалу, дозволяючи їм залишатися незмінними протягом тривалого часу.

Яку роль відіграє геометрія листа?

Ціна на зелений профнастил в Києві завжди вказується з урахуванням того, чи є у товару гарантія, наскільки іменитий виробник, і в цілому, в залежності від набору його експлуатаційних даних. Крім них, на показники міцності листа впливає форма сталевих пластин. Трапецієподібна геометрія необхідна листам, щоб:

 1. Мати жорсткість і не бути вразливими до поривів вітру.
 2. Вони могли зберігати свою цілісність і форму.

Крім того, зовнішня рифлена поверхня виглядає привабливо, особливо в поєднанні з відтінком і оригінальною фактурою листів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зеленийПрофнастил зелений