Опис
Відгуки
Доставка
Супутні товари

Планки ендови – один з найважливіших видів покрівельних планок. Її конструкція передбачає V-подібну форму з дещо підігнутими краями. Щоб виконувалася основна задача такого елемента, а саме усунення опадів з даху, необхідно купити планки ендови і правильно їх встановити.

Ефективне відведення вологи з покрівельної поверхні буде можливий тільки за умови, що ви грамотно змонтуєте всі необхідні складові покрівлі. Кріпиться планка ендови до обрешітки, а оскільки саме в місці кріплення знаходиться одне з найбільш вразливих місць конструкції, обов’язково прослідкуйте, щоб були встановлені планки ендови згідно з вимогами правильного монтажу покрівлі.

Купити планки ендови в Києві

Надійність покрівлі та її захищеність від впливу вологи забезпечується виконанням правильного монтажу та застосування всіх необхідних покрівельних аксесуарів. Якщо порушити технології і знехтувати вимогами і рекомендаціями, можна в самому недалекому майбутньому зіткнутися з неприємностями, які обумовлені негативним впливом рясних опадів. У «Сітібуд» знайдуть і підберуть всі елементи, без яких не обійдеться жодна покрівля.

Планка ендови
5 (100%) 2 Голос[ов]