Сітки

Встановлення огорожі – етап, без якого не може обійтися будівництво ні житлового будинку, ні дачної ділянки, ні соціального об’єкта. Паркан із сітки є найбільш прийнятним варіантом в разі, коли необхідно захистити який-небудь об’єкт, однак при цьому зберегти якомога більший доступ сонячного світла, а також заощадити фінансові кошти.

Досить довгий час сітка рабиця була безперечним лідером серед видів огорож для дачних ділянок. Зараз же на зміну їй прийшов паркан з зварної сітки, яка перевершує свою попередницю за багатьма параметрами.

Яка ж область застосування паркану з зварної сітки:

 • приватні будинки;
 • територія для утримання тварин, а також парникові споруди;
 • спортивні майданчики;
 • промислові об’єкти;
 • паркувальні зони на прибудинкових територіях;
 • дачні кооперативи і багато інших об’єктів.

Особливості зборів з зварної сітки

Даний вид огорожі являє собою готові секції, виготовлені зі сталевого дроту з діаметром прутів 3-5 мм, і закріплені за допомогою спеціальних пристосувань на металеві опори. Назва даного виду огорожі обумовлюється тим, що всі прути приварені між собою, що забезпечує високу міцність, а також зносостійкість. Наявність в полотні забору ребер жорсткості також служить додатковим методом збереження первісної форми, а також перешкоди будь-якого роду деформацій. Для запобігання окислення сталева конструкція обробляється полімерним, гальванічним або ж порошковим покриттям.

Основні переваги паркану з металевої сітки:

 1.               Завдяки сітчастої конструкції, огородження дозволяє абсолютно безперешкодно проникати сонячному світлу, що забезпечує прекрасний зростання рослинам на присадибних ділянках.
 2.               Вага конструкції мінімальний, а тому немає ніякої необхідності в попередньому створенні міцної основи для її монтажу.
 3.               Дуже висока стійкість до несприятливих впливів вітру. Це пов’язано з тим, що при сильних поривах вітру не створюється так званий ефект «парусність», який може призвести до розхитування опор.
 4.               У паркані з оцинкованої сітки відсутні гострі кути і виступи, що створює додаткову безпеку в разі використання огорожі в домашніх умовах. Ви можете бути впевнені, що діти і домашні улюбленці не завдадуть собі травм.
 5.               Легкість монтажу – при належному бажанні кожен господар може впоратися з установкою самостійно. Чи не необхідності наймати робітників і витрачати додаткові кошти.
 6.               Ціна на паркан із сітки порадує замовника. У порівнянні з іншими видами огороджень (профнастил, евроштакетник), конструкція з зварної сітки доступна всім категоріям споживачів.
 7.               Можливість заміни окремих частин конструкції без порушення цілісності всього полотна. Завдяки фрагментарною структурі забору можливо не тільки замінити пошкоджений відрізок, а й встановити огорожу на будь-якій ділянці, без урахування складного рельєфу місцевості.
 8.               Спеціальне покриття зварної сітки для забору створює додаткову перешкоду на шляху у високій вологості, а тому перешкоджає утворенню корозії. Також це дозволяє вибирати колір конструкції і зробити її прикрасою ландшафтного дизайну.
 9.               Немає необхідності в щорічному фарбуванні або іншого роду спеціального догляду.

Існує чотири основних типи секційних парканів з зварної сітки: режимний, дачний, спортивний і промисловий. Саме від місця установки і необхідних характеристик і залежить вибір в кожному конкретному випадку.

Зрозуміло, вартість паркану з сітки залежить від декількох факторів

 •   Країна виробництва і популярність фірми.
 •   Товщина сталевих прутів, використовуваних при виробництві сітки.
 •   Необхідний метраж.
 •   Кількість необхідних для установки супутніх товарів.

Наша компанія надає можливість величезного вибору металевих огорож з зварної сітки від провідних виробників. Завдяки високій якості і чудовим технічним характеристикам, паркани та покрівельні матеріали будь-якого виробника, представлені на нашому сайті, будуть радувати вас своїм зовнішнім виглядом довгі роки.

Окремо варто відзначити той факт, що з установкою даного виду огорожі часто не виникає ніяких труднощів. Єдиний процес, який є досить трудомістким, це установка опор для кріплення сітки. Це питання можна вирішити трьома методами: повне бетонування, «бутованіе» за допомогою гравію, а також комбінований метод.

Незалежно від того, з якою проблемою ви можете зіткнутися при виборі паркану з зварної сітки, співробітники нашої компанії завжди готові прийти на допомогу і проконсультувати вас з питань вибору типу огорожі, а також необхідних комплектуючих.