Популярні товари

Покрівельні роботи

кровельный материал киев
кровля крыши
Сучасне будівництво і облаштування ділянок вимагають грамотно підібраних будівельних матеріалів. Адже від них залежить не тільки естетика будівель, але і їх довговічність. Крім матеріалів для зведення стін, ретельно слід підбирати покрівельні матеріали для даху. Будівельний ринок пропонує масу варіантів, які відрізняються зовнішнім виглядом, ціною і експлуатаційними характеристиками.

Покриття для покрівлі: де купити?

Компанія Сітібуд не один рік працює на ринку і пропонує купити покрівельні матеріали в Україні від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників. В асортименті інтернет-магазину є:

 • профнастил;
 • металочерепиця;
 • фальцева покрівля;
 • бітумна, композитна і натуральна черепиця.

Крім того фахівці компанії виконують проектування та монтаж дахів будь-якої складності. А в каталозі можна легко знайти все для покрівлі – від кріпильних елементів до водостічних систем і утеплювачів.

Сітібуд – покрівельна компанія, яка відповідає перед клієнтом не тільки за якість виконаних робіт, але і за наданий матеріал для даху. А це гарантія довговічності вашої покрівлі, а також тепла і затишку у вашому домі.

Покрівельні матеріали

Для кожного будинку важлива якісна покрівля, що захищає всю його конструкцію від примх природи. До неї пред’являється дуже багато вимог щодо захисту від дощу, снігу, граду, вітру, холоду, спекотного сонця, хімічного впливу, механічних навантажень. З урахуванням всіх факторів створені системи теплоізоляції, водовідведення, гідроізоляції, вітрозахисту, а також складна конструкція багатьох рівнів даху. Крім функціональності покрівля даху несе естетичну функцію, будучи прикрасою будівель і вписуючись в навколишній дизайн. Тому матеріали для покрівлі даху в Україні повинні відповідати всім вимогам, які забезпечують функціональність покриття і мати розумну ціну.

Хороші покрівельні покриття для даху мають властивості:

 • міцність;
 • довговічність;
 • простота монтажу;
 • легкість матеріалу;
 • економічність;
 • безпеку;
 • декор.

Існує багато покрівельних матеріалів для даху, які можна купити в Києві з урахуванням ціни, призначених для різних цілей і споруд – від заміських особняків до господарських будівель. Використовуються різні види матеріалу для покрівлі даху будинку за різною ціною:

 • м’які і жорсткі;
 • рулонні і штучні;
 • плоскі і профільні.

кровля

 

Що слід врахувати при виборі покрівельного матеріалу

Купуючи дахове покриття на дах, слід врахувати велику кількість вимог для того, щоб покрівля стала функціональної і красивою, що в кінцевому результаті впливає на вартість. Тому покрівельний матеріал для даху будинку повинен бути міцним, зовні красивим, мати ціну в рамках бюджету будівництва. Сучасний будівельний ринок пропонує все для даху в величезному асортименті, що відповідає різним перевагам і матеріальним можливостям клієнтів.

Покрівельні матеріали повинні відповідати фундаменту і загальної конструкції будівлі, можливих навантажень на несучі конструкції. Для легких збірних споруд не підійде важка натуральна керамічна черепиця, а капітальний будинок не має сенсу покривати єврошифером.

Тип покриття покрівлі залежить від кута нахилу скатів, конфігурації кроквяної системи. На дахах зі складною архітектурною формою немає сенсу використовувати крупнолістовиє матеріали через великий відсоток відходів і підвищеної парусності. Гроші будуть витрачені на зайві обсяги конструктивних і витратних матеріалів.

кровельные материалыУ районах зі складними кліматичними умовами основними параметрами вибору покрівельного матеріалу стають експлуатаційних характеристики покриття, а потім вже дизайнерська привабливість. Якщо у Вашій місцевості часті могутні вітри, рясні снігопади, надмірні опади – будуйте свій вибір, в першу чергу, з урахуванням цих вимог.

Рівень будматеріалів безпосередньо залежить від планованого терміну експлуатації споруди. Для покрівлі капітального будинку краще купити довговічні покрівельні матеріали, ціни на таке придбання виправдають себе часом. На весь гарантійний термін від виробника технічні характеристики залишаються незмінними, подальший термін експлуатації матеріалів для покриття даху може бути збільшений правильним монтажем та експлуатацією.

Зовнішній вигляд даху повинен візуально поєднуватися з фасадом споруди, навколишнім середовищем і відповідати смаку власника. Сучасне якісне лакофарбове покриття за ціною за метр трохи вище дешевих аналогів, але така покрівля довго буде зберігати свій початковий вигляд і послужить надійним захистом від корозії. Розмір покрівельних листів не тільки естетичний питання, складна конфігурація даху потребують відповідного формату.

Покрівельний настил повинен володіти високими ізоляційними характеристиками, здатними надійно екранувати зовнішні впливи. Важливий при виборі такий фактор, як безпека. Удари блискавок, сходи снігу, пожежі з хорошим покрівельним матеріалом не представляють ніякої потенційної загрози. Тільки з екологічно чистих матеріалів, з яких виготовлено покриття, зроблять житло комфортним.

Загальний підсумок ціни на покрівельні матеріали в Києві і Україні формується з урахуванням багатьох параметрів. Додаткові витрати йдуть на дорогі монтажні роботи, великий об’єм відходів з-за неправильного підбору покриття. Щоб вартість даху з недорогого покрівельного матеріалу відповідала очікуваної, варто купити покриття в покрівельної компанії, де фахівці безкоштовно проведуть виміри, визначать оптимальний вид, зроблять розрахунок необхідного матеріалу.

Термін експлуатації матеріалу для даху

крышаПри дотриманні всіх технічних умов експлуатації і монтажу, гарантійні терміни на покрівельне покриття з різних матеріалів відрізняються, ціна в цьому випадку безпосередньо відповідає часу. Найдовше прослужать натуральні матеріали для покрівлі дому, але сучасне покриття, виготовлене за новими технологіями, має тривалий термін експлуатації і набагато дешевше в ціні.

Терміни служби покриття для даху без ремонту

Вид покрівельного матеріалу Термін служби без ремонту
Бітумні хвилясті листи 15-25 років
Шифер 30-40 років
Сталева металочерепиця, м’яка черепиця, профнастил, фальцеві покриття 30-50 років
Черепиця з натуральних матеріалів, фальцева мідна і алюмінієва покрівля 100 років
сланцеве покриття. 200 років

Сучасні покрівельні матеріали

кровельные материал киевНеметалеві листи з хвилястим профілем, раніше поширені у вигляді шиферу, сильно змінилися за складом та зовнішнім виглядом. На зміну азбестоцементу прийшли ондулін, Біолайн, бітум, нові синтетичні матеріали. Всі вони дуже міцні, легкі і довговічні, часто дивують ефектним зовнішнім виглядом, різноманітністю колірної гами. Популярними стали прозорі покрівельні листи, які використовуються для сміливих дизайнерських рішень.

Металеві покрівлі у вигляді профільованого настилу або металочерепиці – одні з найбільш популярних в сучасному будівництві. Листи з гарячеоцинкованої стали холодного штампування з полімерним покриттям поєднують в собі багато характеристик, що пред’являються покрівельних матеріалів. У комбінації з недорогою ціною метал виводить цей вид покриття на перше місце по затребуваності. Заміна стали в складі матеріалу на мідь або алюміній значно здорожує вартість кровельного матеріалу, але збільшує надійність і термін експлуатації, надає будові багатий вигляд.

Гнучка крівля є сучасне покриття з полімерними добавками і бітумними смолами, конструктивно відрізняється від усіх попередників. Являє собою гнучку черепицю з вигнутим краєм, що має дуже оригінальний вигляд. Матеріал дуже стійкий до вологи, легко покриває дах будь-якої форми, має невелику кількість відходів, хорошу звукоізоляцію і вага, низьку теплопровідність.

Композитні матеріали в будівництві – результат останніх винаходів людини, що зібрав в собі всі кращі якості покрівель. В основі покрівельного матеріалу лежить той же сталевий лист, але покритий він запатентованим сплавом алюмінію, цинку і кремнію. Багатошарове захисне покриття металу збільшує термін служби композитних дахів в різних кліматичних регіонах, підвищує антикорозійність, шумонепроніцаємость, стійкість до механічних пошкоджень. Зовні таке покриття схоже з керамічною черепицею.кровля дома

Фальцева покрівля – це спосіб з’єднання між собою покрівельних листів особливим видом швів, званих фальцем. Такий спосіб створює приховані підключення, не залишаючи зайвих отворів. В результаті дах надійно захищена від протікань. Для листів (картин) такого виду покриття використовуються різні метали, тому вартість крівлі може значно відрізнятися. Цей вид кріплення підходить для дахів зі складною геометрією. Недоліки такої покрівлі ті ж, що і у всіх металевих покриттів.

Керамічна покрівля дуже дорогий натуральний матеріал, перевірений часом. Виглядає натуральна черепиця екзотично і є елітним матеріалом для заможних клієнтів. Технологія виробництва черепиці з глини нескладна, але дуже трудомісткий процес монтажу, за вартістю можна порівняти з ціною матеріалу. І все ж натуральна керамічна черепиця далека від універсальності, за багатьма характеристиками поступається сучасним матеріалам.

Де краще купити покрівлю для даху в Києві і Україні

Не варто ігнорувати дрібні нюанси у виборі покрівлі в Києві, інакше вони загрожують незабаром обернутися великим ремонтом. Щоб не помилитися, слід скористатися послугами надійних фірм, які займаються продажем покрівельних матеріалів через інтернет магазин за прийнятною вартістю. Крім цього, магазин покрівельних матеріалів виконає проектування, поставку матеріалу на дах і професійний монтаж в короткі терміни з гарантійними зобов’язаннями. Наш інтернет-магазин пропонує все для покрівлі – від покрівельного покриття до будь-яких комплектуючих, включаючи кріплення.

У нашому онлайн магазині широкий асортимент покрівельних матеріалів, в наявності завжди всі представлені моделі, кольору кожного виробника. Ми професійно займаємося покрівельним покриттям, підберемо найкращий варіант для круглої, трапецієподібної даху зі складними схилами, допоможемо економічно і терміново покрити будівлю. Доставка замовлених покрівельних матеріалів безкоштовна по всій Україні.

  Всі відгуки