Сайдинг

Каталог товарів

Сайдинг – сучасні оздоблювальні панелі для облицювання будинків з метою захисту їх від зовнішніх впливів. На будівельних ринках цей матеріал користується величезним попитом. Він не тільки функціональний і практичний, а й естетично привабливий. Незважаючи на своє порівняно недавню появу ця продукція вже встигла завоювати довіру клієнтів.

Технічні характеристики сайдингу

Панелі оснащені замком-клямкою і кромкою для цвяхів. Довжина даного матеріалу складає від 2 до 6 метрів. Що стосується ширини, то вона варіюється в межах 10-30 см. Товщина даного матеріалу може мати максимальне значення 10мм. Екологічність, надійність, привабливий зовнішній вигляд – ось якості, які відрізняють сайдинг. Ціна даного матеріалу залежить від фірми-виробника і набору характеристик. Крім основних показників ця продукція має ряд додаткових переваг:

  • простота монтажу.
  • легкість догляду.
  • Відсутність необхідності в додатковому фарбуванні.

Цей матеріал прекрасно підходить як для обшивки приватних будинків, так і для комерційних і офісних приміщень.

Купити сайдинг з високими якісними характеристиками не завжди легко. Необхідно співпрацювати з надійними компаніями. Саме такою є «Сітібуд». Одним з дуже важливих нюансів при покупці є ціна сайдинга. Київ має величезну пропозицію на подібні товари, але наша компанія пропонує не тільки великий асортимент сайдинга в Україні, а й його безкоштовну доставку, а також виміри.

Основні види сайдингу

  1. Дерев’яний або клеєна вагонка. Для міцності виробів їх виготовляють шляхом пресування деревних волокон при високій температурі. У свою чергу такий зовнішній сайдинг різниться по виду обробки деревини і перетину. Такий матеріал вимагає додаткового фарбування, має порівняно недовгий термін експлуатації, а також легко загорається і вбирає вологу.
  2. Вініловий. Практично будь-який фасад може бути оброблений із застосуванням цього типу. Складається з монолітних листів. Ці панелі легко з’єднуються і довго зберігають свій зовнішній вигляд навіть при впливі негативних зовнішніх чинників. Такий сайдинг ви зможете придбати дешево у компанії «Сітібуд». Він прекрасно підійде як для приватного будинку, таки для комерційного будівлі.
  3. Сталевий. Такий фасадний матеріал найчастіше використовується при облицюванні промислових об’єктів і підсобних будівель. Він дуже стійкий до різких перепадів температур і не схильний до корозії.
  4. Цементний. Ці фасадні панелі виготовляються з цементу і целюлозного волокна. Є пожежобезпечним матеріалом. Квадратний метр такого сайдингу коштує досить дорого. Цей вид найчастіше використовується в промисловому будівництві.
  5. Цокольний. Один з видів вінілового. Має підвищені характеристики міцності. Колірна гамма даного виду досить багата.
  6. Металевий. Завдяки легкості роботи з таким матеріалом його часто використовують в випадку, коли потрібно провести ремонтні роботи в короткий термін.
  7. Керамічний. Виготовляється з суміші природних матеріалів з глиною. Досить новий вид, який вже встиг завоювати популярність завдяки своїй екологічності та пожежної безпеки.

Якщо ви задумалися, де купити сайдинг, зверніться в компанію «Сітібуд». Ми пропонуємо величезний вибір сайдинга, з яким ви зможете ознайомитися, гортаючи наш онлайн каталог. Також на сайті ви зможете знайти прайс-лист на оздоблювальні та покрівельні матеріали. Фахівці завжди готові провести для вас консультацію і розповісти про умови продажу, доставки, а також вартості нашої продукції. Наші будматеріали відрізняються високою якістю і надійністю, а розцінки на вироби приємно вас порадує.