Технічні характеристики:

Довжина 3660 ммммм
Ширина 230 мм
Товщина 230 мм
Кількість в упаковці 10 шт.
Умови експлуатації от -50°С до +60°С
Гарантійний термін 30 років

Сайдинг Альта-Профіль Україна – відмінний фасадний матеріал, за допомогою якого можна надати естетичності будь-якій будові. Оскільки країна виготовлення – Україна, ціна такого матеріалу досить доступна.

Вибрати колір:

Характеристики сайдингу Профіль (Україна)

Для сайдінгових панелей характерними є такі властивості:

  1. Екологічна безпека. Це говорить про те, що в виробничому процесі використовуються тільки нешкідливі матеріали та складові.
  2. Вогнетривкість. Матеріал абсолютно не схильний до займання, що додає рівня безпеки експлуатації конкретного будови або будинку.
  3. Стійкість. Вона проявляється в тому, що панелі не піддаються впливам температурних показників, навіть їх суттєвих коливань. Також не страшні сайдінгових панелей і ультрафіолетові промені. Немає схильності матеріалу до появи корозії.
  4. Легкість очищення. Матеріал легко очищається за допомогою мінімального набору засобів і трудовитрат.

Що являє собою сайдинг Альта-Профіль

Сайдинг Профіль представлений в двох варіантах:

  • вініловий.
  • акриловий.

Вважається найдешевшим фасадним матеріалом, який можна застосовувати в різних кліматичних зонах і не турбуватися про його схильності до впливу зовнішніх факторів – ультрафіолету, вітру, хімічних складів, механічних впливів.

Він не гниє і не схильний до вбирання вологи, також зможе забезпечити бажаний рівень вентиляції стін і знизити ризик поширення вогню під час пожежі.

Купити сайдинг Альтра-Профіль в Києві

Сайдинг Альтра-Профіль являє собою литі панелі, основною сировиною для яких виступає полівінілхлорид, іноді з додаванням полімерних матеріалів. Товщина панелі складає 1-2 мм, на поверхні наноситься тиснення з імітацією під дерев’яну текстуру. Щоб прикріпити сайдинг до дерев’яної обрешітки варто використовувати спеціальні отвори в ньому – їх розмір дозволяє використовувати саморізи і цвяхи. Кріпляться панелі один до одного за допомогою спеціальної системи замків.

З огляду на актуальність питання енергозбереження на сьогоднішній день, застосування сайдингу допоможе уникнути можливих втрат тепла і відповідно раціонально опалювати приміщення.

Переваги сайдингу оцінені тисячами домовласників, а якщо Ви хочете бути впевнені в тривалості його експлуатації, рекомендуємо купити сайдинг Альта-Профіль (Україна) у «Сітібуд».

Оцените!