Планки металеві

Каталог товарів
Планки металлические
Карнизна планка
відгуків-
0
135грн.
Купити
1
Планка ендовы
Планка ендови
відгуків-
0
189грн.
Купити
3
Планки металлические
Заборна планка
відгуків-
0
39грн.
44грн.
Купити
4
Планки металлические
Торцева планка
відгуків-
0
135грн.
175грн.
Купити
7
Планки металлические
Планка коника
відгуків-
0
144грн.
Купити
8

Ветровая планка – невід’ємний елемент покрівлі

Вітрова планка використовується на фінальному етапі монтажу покрівельних матеріалів і виконує дві основні функції: захисну і естетичну. Найпопулярнішим видом таких виробів є металеві планки. Завдяки використанню такого елемента вода, бруд, волога і сміття не потрапляють під дахове покриття. Широкий асортимент форм і колірних рішень не просто додадуть вашій даху привабливий вигляд, але і зроблять її оригінальним декоруючих елементів.

Існує кілька видів планок:

  1.   Торцева планка. Захищає від попадання небажаних елементів під скат даху.
  2.   Карнизна. Є невід’ємним атрибутом на краях даху перед водостоком.
  3.   Планка коника. Є з’єднувальним елементом між скатами даху.

Металева лобова планка встановлюється для металочерепиці і для профнастилу.

Кріплення вітрової планки для профнастилу

Процес монтажу даного виробу досить простий. На обрешітку пришивається вітрова дошка, до якої прикручується планка. Для цього використовуються болтові саморізи.

Установка торцевої планки для металочерепиці

Вітрова планка встановлюється на висоті найближчого листа так, щоб повністю перекрити кут торця даху. Далі здійснюється кріплення за допомогою гвинтів. Все що утворилися стики необхідно загерметизувати.

Також дуже часто використовують такий вид як притискна планка для покрівлі. З її допомогою можна зробити фіксацію мембрани як крайових рейок.

Як правильно підібрати вітрову планку

При замовленні даного матеріалу слід враховувати виробника даху і намагатися замовляти торцеву планку тієї ж самої фірми. В цьому випадку вам не доведеться хвилюватися з приводу сумісності фактури і кольору. Також слід звертати увагу на те, чи надають продавці сертифікати якості. Важливо правильно провести всі виміри, щоб замовити правильні розміри.

Компанія «Сітібуд» допоможе вам впоратися з цим нелегким завданням. Ми організовуємо виїзд фахівця, який проведе всі необхідні виміри. Також у нас працює команда професіоналів, які порадять і підберуть вам потрібні матеріали. Наш каталог велика кількість таким типом товарів як вітрова планка для покрівлі. У нас на сайті ви зможете ознайомитися з товаром, дізнатися інформацію про його виробника і особливості.

Для того щоб придбати у нас товар, ванн потрібно всього лише зателефонувати. Наші співробітники розкажуть вам про умови замовлення та доставки.