Снігозатримувачі

відгуків: 1

Снігозатримувачі – аксесуари, системою з яких обладнуються сучасні покрівлі. Роблять це з метою уникнути сходу снігових мас, що може викликати небезпеку для перехожих поблизу будівлі. У зимовий період великі снігові маси накопичуються на поверхні покрівлі і для того, щоб вони утримувалися і не були схильні до масового сповзання і встановлюють снегозадержатели.

Снігозатримувачі

Дуже багато суперечок виникає в питанні необхідності установки на покрівлі даних аксесуарів. Крім думки про те, що подібні покрівельні елементи повинні бути присутніми в конструкції в обов’язковому порядку, також існує думка про те, що в них немає ніякої потреби за умови, що схід снігу не зможе зашкодити що-небудь. Тобто, якщо Ви не ставите поблизу будинку автомобіль або не ходіть під дахом, тоді вони можуть і не знадобитися.

Купити снегозадержатели в Києві

Перш, ніж купити снігозатримувачі, потрібно провести розрахунок необхідної кількості елементів для вашої покрівлі – є залежність числа елементів від кута нахилу скатів покрівлі та снігового навантаження. Також подбайте, щоб вони були якісними, і не піддавалися деформації під найменшим впливом снігових мас.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера