Снігозатримувачі — купити в інтернет магазині | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ

Снігозатримувачі

відгуків: 1

Снігозатримувачі – аксесуари, системою з яких обладнуються сучасні покрівлі. Роблять це з метою уникнути сходу снігових мас, що може викликати небезпеку для перехожих поблизу будівлі. У зимовий період великі снігові маси накопичуються на поверхні покрівлі і для того, щоб вони утримувалися і не були схильні до масового сповзання і встановлюють снегозадержатели.

Снігозатримувачі

Дуже багато суперечок виникає в питанні необхідності установки на покрівлі даних аксесуарів. Крім думки про те, що подібні покрівельні елементи повинні бути присутніми в конструкції в обов’язковому порядку, також існує думка про те, що в них немає ніякої потреби за умови, що схід снігу не зможе зашкодити що-небудь. Тобто, якщо Ви не ставите поблизу будинку автомобіль або не ходіть під дахом, тоді вони можуть і не знадобитися.

Купити снегозадержатели в Києві

Перш, ніж купити снігозатримувачі, потрібно провести розрахунок необхідної кількості елементів для вашої покрівлі – є залежність числа елементів від кута нахилу скатів покрівлі та снігового навантаження. Також подбайте, щоб вони були якісними, і не піддавалися деформації під найменшим впливом снігових мас.

Залишити відгук