Покрівельні плівки

Каталог товарів

Пароізоляційна плівка для вашої покрівлі

Пароізоляційна плівка – матеріал, який використовується для утеплення. А оскільки від цього процесу залежить тепло і комфорт у вашому будинку, до вибору цього товару варто поставитися дуже відповідально.

Гідроізоляційна плівка виконує ряд дуже важливих функцій

 1.   Захищає будинок від появи конденсату.
 2.   Оберігає теплоізоляцію від вологи.
 3.   Виводить водяна пара з теплоізолюючого шару.
 4.   Захищає будови від опадів і пилу.

Цей матеріал можна використовувати не тільки при монтажі даху, але і для утеплення стін, підлог і стель.

Паробар’єрна плівка може складатися з двох, трьох або чотирьох шарів. Основа цього виробу – решітка армування з волокон поліпропілену. Цей шар з двох сторін покритий поліетиленом. Поверх можливе нанесення алюмінізірованной шару. Також існують гідробар’єрна плівка, яка складається тільки шарів поліетилену і не має в своєму складі решітки.

Переваги антиконденсатної плівки

 1.   Вологонепроникність.
 2.   Гарна тепло і звукоізоляція.
 3.   Міцність.
 4.   Можливість монтажу на будь-які поверхні.
 5.   Стійкість до впливу ультрафіолету.
 6.   Легкість монтажу.
 7.   Підійде для будь-якого типу покрівлі (профнастил, черепиця).
 8.   Тривалий термін служби.

При монтажі даного матеріалу слід дотримуватися деяких правил.

Поради по установці паронепроникною плівки

Яким боком ви будете монтувати виріб не має значення. Від цього вона не втратить своїх властивостей. Для монтажу найкраще використовувати цвяхи з плоскою головкою або скоби. Стики покрівельного матеріалу краще проклеїти двосторонньої клейкою стрічкою. В цьому випадку в цих місцях зберігатися захисні властивості матеріалу. Супердифузійна плівка не вимагає проклеювання. Такі вироби просто незамінні в кухнях і ванних кімнатах.

Компанія «Сітібуд» пропонує широкий асортимент товарів категорії гідроізоляційна плівка. Ціна наших виробів залежить від багатьох факторів, але на будівельних ринках є однією з найдоступніших. Якість товарів, які ми реалізуємо, підтверджено відповідними сертифікатами якості. У нашому каталозі ви зможете знайти вичерпну інформацію про виробників цих товарів та їх властивості. Щоб замовити товар пароізоляційна плівка зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті. Наші консультанти розкажуть вам про всі подробиці покупки і умови доставки. Наші товари – гарантія тепла і комфорту у вашому будинку.