Газоблок

відгуків: 1

Один із сучасних будівельних матеріалів для будівництва будинків вважається газобетон. На сьогоднішній день він широко застосовується в масових будівництвах. Досить поширений серед споживача на будівельному ринку. Тому купити газоблок в Україні не складе особливих труднощів.

Продаж газоблоків від компанії «Citybud». Сама прийнятна вартість газоблоку на нашому сайті. Для потреби також надається можливість переглянути фото газоблок.

Основні переваги газобетону.

 1. Легкість. Дає можливість зменшувати витрати на будівництво масивної будівлі, так як вага споруди з такого матеріалу значно менший за вагу будівель з інших будівельних елементів. Легка маса газоблоку полегшує транспортування будівель.
 2. Міцність. Витримує будь-які температури і різного типу тиску.
 3. Ізоляція тепла. Чим менше показник теплопровідності, тим вище теплоізоляція. Низька провідність теплової енергії не дозволяє їй виходити назовні і не пропускає холодне повітря взимку, а гарячий влітку. Що формує сприятливий клімат в середині будинку і економить кошти на теплоізоляцію.
 4. Незвичайна структура вбирає звукові хвилі. Що робить матеріал хорошим звукоизолятором.
 5. Побудови з такого виду складу з легкістю піддаються різним обробкам.
 6. Через незначну вагу і наявності захоплень, споруду легко транспортувати.
 7. Газобетон дуже універсальний. Застосовується для спорудження стін, огорож, сходів, перегородок та інших установок.
 8. При виробництві можуть забезпечуватися найточніші розміри блоку. Це дає можливість будувати будівлі корисних властивостей з відхиленням в міліметри.
 9. Поверхня газобетону стійка від грибка, цвілі і гнилі.
 10. Такий матеріал не запалюється.
 11. Переносить будь-які морози.
 12. Будівля з газобетону дихає. Так як цей матеріал пористий і добре циркулює повітря, формуючи здоровий мікроклімат в середині конструкції.
 13. Такі конструкції захищають від гризунів і комах.
 14. При складній техніці виробництва газобетону, кожна партія контролюється і перевіряється на якість. Що служить високій якості матеріалу.

Прийнявши рішення купити газоблок в Києві, або іншому місті київської області, можна придбати його в будь-якої будівельної компанії, але газоблоки дешево і з найкращими умовами представляє компанія «Сітібуд». Також компанія реалізує інші будівельні та покрівельні матеріали для приватного і багатоквартирного будівництва.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера