Колючий дріт

Огорожа з колючого дроту не втрачає своєї популярності на протязі ось вже більше ста років. Це пов’язано не тільки з вражаючою доступністю матеріалу, а й зі ступенем захисту, яку може забезпечити даний вид загородження. Зрозуміло, колючий дріт в порівнянні з профнастилом не є хорошим варіантом для використання в умовах приватного будинку, де діти і домашні тварини можуть поранитися об краї огорожі. Про безпеку в такому випадку забувати не варто.

Однак, для дачної ділянки, або ж промислового об’єкта, паркан з колючого дроту стане просто знахідкою. Знайти дешевший варіант, що перепиняє доступ небажаним відвідувачам, буде вкрай складно.

Де ж купити колючий дріт?

Це питання хвилює кожну людину, яка задався метою захистити свою дачну ділянку. Можна звернутися на ринок промислових товарів, але хто в такому випадку може дати гарантію якості, що купується вироби? Наша компанія займається продажем колючого дроту не перший рік, а тому фахівці нашої фірми можуть допомогти визначитися з вибором.

Перед тим, як купити колючий дріт в Україні, варто чітко розуміти всі плюси даного виду огорожі:

  1.               Неперевершені захисні властивості – досить важко знайти матеріал, здатних захистити, як від проникнення бродячих тварин, так і непроханих відвідувачів.
  2.               Здатність пропускати світло – що буде далеко не зайвим в умовах дачної ділянки, де кожен метр вільного грунту повинен бути використаний максимально ефективно.
  3.               Доступна вартість – ціна за метр колючого дроту порадує будь-якого замовника. Неможливо знайти більш дешевий варіант на сучасному ринку.
  4.               Простота установки – за допомогою консультації наших фахівців, можна зробити установку паркану з колючого дроту самостійно.
  5.               Висока міцність і довговічність – огорожа практично не піддається впливу з боку несприятливих погодних умов.
  6.               Можливість додатково приєднання до дроту елементів живлення для створення додаткового захисту.

Існує кілька видів колючого дроту, і саме виходячи з ваших побажань, співробітники нашої фірми допоможуть вам визначитися з тим, який саме варто використовувати в вашому конкретному випадку. Не варто покладатися на поради знайомих і друзів і в питаннях вибору покрівельних матеріалів і огорож краще довіритися професіоналам.