Покрівельні роботи

Монтажные работы
Понад 12 років на ринку покрівельних робіт
Монтажные работы
Робимо дах під ключ
Монтажные работы
Досвідчені будівельники монтажу дахів
Монтажные работы
Ліцензії на будівництво
Монтажные работы
Виконуємо у строк
Розцінки покрівельних робіт прайс
Вид монтажних рабіт
Одиниця виміру
Ціна
Ціни на монтаж покрівлі
Монтаж металочерепиці
м.кв.
от 165 грн
Монтаж профнастилу
м.кв.
от 150 грн
Монтаж бітумної черепиці
м.кв.
от 200 грн
Монтаж натуральної черепиці
м.кв.
от 300 грн
Монтаж композитної черепиці
м.кв.
от 225 грн
Вартість інших робіт з даху
Монтаж водостоку
м.п.
от 170 грн
Монтаж підшиви
м.п.
от 170 грн
Демонтаж
м.кв.
от 45 грн
Укладання утеплювача
м.кв.
от 70 грн
Дах під ключ
м.кв.
от 430 грн
Монтажные работы
Розрахунок
Розрахунок вартості

  Монтаж покрівлі від «Сітібуд» - сучасний підхід досвідчених покрівельників

  Необхідність привести до порядку покрівельну конструкцію може виникати в експлуатації, адже навіть при міцній її підставі покриття має властивість зношуватися під постійним впливом зовнішніх факторів та природних явищ, втрачати функціональність. Незалежно від того, дах будується з нуля або він має капітальний ремонт, перше і найважливіше – грамотний вибір відповідного покриття даху. Покрівельні роботи в Києві виконують багато компаній, і часто у цих же фірм ви зможете купити покриття та необхідні аксесуари, кріплення та подальшої експлуатації.

  Розцінки на монтаж покрівлі в Києві та області цілком прийнятні, а з урахуванням великої конкуренції профільних компаній, завжди домовласник може знайти вигідну цінову пропозицію на весь перелік послуг та товари на столичному ринку.

  Роботи з монтажу покрівлі включають
  Монтажные работы
  Монтаж крокв та спорудження обрештування
  Монтажные работы
  Влаштування покрівельного пирога
  Монтажные работы
  Установка тепло - та гідроізоляції
  Монтажные работы
  Монтаж покрівельного покриття
  Монтажные работы
  Установка мансардних вікон, водостічних труб, сходів та інших технічних та декоративних елементів

  Які терміни виконується покрівля даху?

  Якщо вас цікавить вартість монтажу покрівлі та термін його виконання, зверніть увагу які фактори можуть впливати на це:

  • Тип покрівельної конструкції та складність її конфігурації.
  • Характер обраного покриття, особливості його укладання.
  • Професіоналізм та досвід монтажників, якими виконуватиметься укладання металочерепиці або бітумної черепиці.

  Щоб була міцною та довговічною новий дах ціна на будівництво визначається рівнем кінцевого результату. Якщо заощаджувати на статті витрат «дах під ключ» ціна за метр хоч і буде низькою, але такою самою буде і якість зведеної захисної конструкції. Вона може не лише мати непривабливий вигляд, але й не завжди тривалий час виконуватиме свої захисні функції.

  Без чого не можна розпочати монтаж покрівлі?

  1. По-перше, домовласник вибирає покриття. Вимоги в умовах нинішньої експлуатації дуже серйозні – максимальна якість параметрів при тих показниках експлуатації, які можливі за прийнятної ціни на продукцію. Вартість покрівельних робіт разом із покриттям та аксесуарами – досить витратна стаття витрат, тому потрібно заздалегідь оцінити свої побажання та можливості гаманця.
  2. По-друге, вибір компанії, яка виконує покрівельні роботи, ціна на які буде доступною, завжди складне завдання. Адже, крім цінового аспекту вибору, необхідно, щоб і якість послуг такої компанії була відповідною вашим очікуванням – для цього до бригади монтажників повинні входити люди з досвідом, навичками та бажанням якісно виконувати свою роботу.
  3. По-третє, коли є матеріали і вже обрана бригада, знадобиться певний часовий проміжок для виконання укладання. Якщо необхідно швидко виконати покрівельні роботи, достатньо покрівельників з хорошим досвідом, яким під силу в короткі терміни виконати якісний монтаж покрівлі.

  Покрівля даху, якщо була обрана металочерепиця серед безлічі інших товарів, виконується досить просто. А все завдяки особливостям металевої черепиці та її листів. Монтаж металочерепиці ціна на яку завжди буде нижчою за інші матеріали, можливо виконати і без залучення професійних будівельників, але залишиться питання якості зведеного об’єкта та можливого терміну його служби. Прайс лист на покрівельні роботи із застосуванням металевої черепиці містить у собі кілька етапів, а також ті, що передбачають встановлення аксесуарів та комплектуючих.

  Монтаж покрівлі, ціна за м2 якого розраховується індивідуально для кожної конструкції, має виконуватися згідно з інструкцією та технологією укладання обраного матеріалу. Якщо ігнорувати рекомендації виробників, які дають чітку вказівку, як і в які етапи проводити монтаж профнастилу на дах, як повинна виконуватися установка бітумної або композитної черепиці, результат будівництва може зовсім не порадувати домовласника, не кажучи вже про грошові втрати.

  Монтажные работы

  Фактор ціни на покрівельні роботи

  Вибір компанії, яка візьме на себе відповідальність за облаштування та зведення даху вашого житла, потрібно робити виважено, ні в якому разі не варто економити на подібних послугах. Адже покрівля – важлива та функціональна частина будівлі, що забезпечує багаторічний комфорт та затишок у будинку.

  Ознайомитись, який прайс лист на покрівельні послуги у Києві у компанії «Сітібуд» можна не лише на офіційному нашому сайті, але й у телефонному режимі. Завжди можете набрати нашого консультанта та дізнатися всю інформацію про те, які можуть бути розцінки на покрівельні роботи, Київ – це місто з найбільшою кількістю пропозицій щодо ремонту та облаштування дахів, але тільки у «Сітібуду» вони на порядок нижчі. Можете сміливо порівнювати та аналізувати відгуки про різні компанії, і тоді монтаж металочерепиці чи м’якої покрівлі замовити можна буде вигідно.

  Монтаж металочерепиці по низькій ціні від «Сітібуд»

  Вартість даху з металочерепиці під ключ цікавить багатьох через те, що:

  • це найдоступніше з присутніх на ринку виробів,
  • зручність листів виробу сприяє швидкому та легкому монтажу,
  • можливість замовляти індивідуальну довжину листів допоможе у полегшенні монтажного процесу.

  Хоча всі і акцентують увагу на доступності, якою славиться металочерепиця, монтаж цього виробу також є одним із найдешевших. Ці чинники і відіграли роль популярності установки металочерепиці, а чи не будь-якого іншого виду продукції для покрівельної конструкції.

  Покрівельні роботи у Києві здійснює і компанія «Сітібуд», яка займається ще й продажем усіх будівельних матеріалів для такого будівництва. У нас можна дізнатися, яку суму обійдеться монтаж м’якої покрівлі або композитної черепиці, адже ці товари створюють чималу конкуренцію класичному хвилястому матеріалу, яке застосовується повсюдно, коли йде зведення даху. Майбутня конструкція – це основа захисту від негативних впливів природного середовища, такі як дощ, вітер, ультрафіолетове випромінювання можуть викликати зниження функціональності різних листових матеріалів, особливо з металу. Сприяти тривалій службі вашого житла однозначно буде грамотний вибір усіх важливих та незамінних складових даху над головою.

  Наша компанія впевнена, що на нашому сайті можна знайти відмінні варіанти продукції від найкращих європейських виробників та українських заводів, які відповідають вашим індивідуальним запитам та побажанням. Якщо вас цікавлять покрівельні роботи, ціна їх особливо, дзвоніть у профільні компанії та для попереднього прорахунку розповідайте – які матеріали вам потрібні, яка площа конструкції та які побажання щодо бюджету покупок.

  Якщо вам цікава дах під ключ ціна комплексу послуг у різних компаній може бути різною – ціновий діапазон хоч і буде невеликий, але, якщо скласти різницю у вартості даху на всі етапи облаштування, в результаті можна заощадити чималу грошову суму.