Натуральна черепиця

Каталог товарів

Один з найбільш солідних і красивих будівельних матеріалів для дахів є натуральна черепиця.

Вона вважається міцним, надійним матеріалом, стійким до підвищеної вологості і ультрафіолетових променів.

Покрівля з натуральної черепиці значиться критерієм дизайну, має актуальний і стильний вигляд. Нехай навіть настил цього будматеріалу в порівнянні з профнастилом і іншими листовими матеріалами – складна робота, але результат того вартий.

Таке покриття являє собою пластини незначних розмірів і різноманітної форми, виготовлених з обпаленої глини або глини пластичної зі спеціальними добавками.

Природно, вартість натуральної черепиці буде вище за інших подібних, але менш привабливих покрівельних матеріалів.

Різноманітність форм

Існують різні форми кераміки та методики її пресування:

 • плоска;
 • в стрічковому вигляді;
 • х-образна;
 • т-образна;
 • торцева;
 • фронтонна;
 • подконьковое і ін.

Натуральна покрівля буває самого різного кольору. Наприклад, природний цегляно-червоний відтінок, або сірувато-жовтий тонн.

Для декоративного виду даху, кераміку покривають з використанням атмосферостійких фарб.

На нашому сайті будівельних матеріалів є великий вибір різноманітного покриття. Надається можливість купити натуральну черепицю будь-якого виду.

Переваги покриття дахів керамікою

Керамічна основа для даху зовсім не псується, витримує будь-які погодні умови, підвищену вологість, ультрафіолетові промені. Головною особливістю такого матеріалу є те, що він прекрасно регулює атмосферу в середині будинку. А значить взимку під дахом тепло, а влітку прохолодно.

Виробництво будівельного матеріалу для покрівлі

Існують різні технології виготовлення кераміки, що відбивається на її зовнішньому вигляді. Можна відзначити кілька етапів виробництва.

 1. Створення форми майбутньої основи.
 2. Покриття глазур’ю або ангобом, для додання кольору. Ангоб – водянистий розчин порошкової глини і мінеральних добавок. Глазур -стеклообразний склад, що насичує кераміку кольором і блиском, що створює слизьку поверхню і закриває всі пори керамічної черепиці.
 3. Сушка глиняного заготовки.
 4. Випалювання в печах.

На нашому сайті представлені будівельні матеріали від різних виробників. На ваш вибір натуральна черепиця Київ, а також є доставка по всіх містах України.