Натуральна черепиця Braas

Каталог товарів

Натуральна черепиця Braas представлена лінійкою покрівельних покриттів різного складу – це цементно-піщана і керамічна черепиця. Німецьким заводом виготовляється глиняна покрівельна продукція, а ось в Польщі налагоджений випуск цементно-піщаного покриття. Натуральна черепиця Браас досить популярна в нашій країні, адже її відмінна риса – це безкомпромісна якість.

Купити натуральну черепицю Braas пропонує компанія «Сітібуд», а більше інформації про особливості самого матеріалу і його застосування ви можете отримати у наших менеджерів.

Особливості покриття

Розглядаючи безліч варіантів покриттів для покрівлі, увагу покупця приваблює керамічна покрівля Брас завдяки цілому переліку чинників. Що слід відзначити з особливостей матеріалу, так це:

  • Його чудову геометрію. Листи глиняного покриття мають ідеальні геометричні вигини, яких вдається досягти не всім виробникам. Нехтувати даними якістю матеріалу можна, адже саме від нього будуть залежати результати монтажного процесу – тільки за умови виготовлення в індивідуальній формі кожного листа можна розраховувати на якісний монтаж.
  • Відмінний склад матеріалу. Глиняна покрівля Braas виготовлена відповідно до найпередовішими технологіями на сучасному обладнанні з подальшим ретельним контролем якості на виході продукції.
  • Тривалий термін експлуатації. Даний вид покрівельного матеріалу широко відомий і популярний не тільки завдяки своєму унікальному зовнішньому вигляду, але і самому тривалому терміну служби. Міцний і стійкий склад покрівельних листів відмінно справляється з поставленими завданнями.
  • Морозостійкість. З огляду на, що клімат може бути кардинально різними, матеріал повинен бути максимально стійкий до зміни температур, а особливо до особливо низьким температурним показникам. Виробник даного продукту подбав про те, щоб покрівля мала достатній захист від впливу вологи, морозу, і снігу. Таким чином плитки покриття зберігають свій зовнішній вигляд і не схильні до розривів під впливом вбраної і замерзлої вологи.
  • Ідеальну зовнішню складову. На натуральну покрівлю рівняються виробники різних покрівельних покриттів, навіть сама металочерепиця виготовляється з імітацією під керамічну. Адже саме в такому вигляді покрівля набуває особливий вид з натяком на старовину.

Купити натуральну черепицю Braas

Ціна на натуральну покрівлю Braas (Брас) на перший погляд не здасться такою доступною, як на інші види покрівельних покриттів. Але якщо оцінювати відповідність вартості матеріалу його зовнішнім виглядом і технічними характеристиками, то вона цілком виправдана. За якісний і елітний матеріал доведеться заплатити більше, ніж на більш популярні рішення в сфері облаштування покрівлі. Продукція Браас має всі необхідні характеристики для того, щоб виправдати всі очікування домовласників в ході її експлуатації.