Натуральна черепиця Braas Опал

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний380 х 180 мм
Ширина робоча180 мм
Вага1,8 кг / 1 плитку
Кількість листів33,7 шт. в 1 м.кв.
Мінімальний ухилангоб, глазур, топ глазур
Гарантія30 років
Крок обрешітки145-165 мм
Рекомендований кут нахилу покрівлі16°

Натуральна черепиця Braas Opal – покриття з оригінальною формою плиток, які мають ідеально гладку поверхню. Колір черепиці може бути не тільки натуральним червоним, також є кілька варіацій покриттів для черепиці Опал від Браас. Покриття простої форми без замків в основному застосовується для того, щоб створити просту, надійну і естетичну покрівлю сучасного домоволодіння.

Таку форму плиток ще прийнято називати бобровим хвостом, що для керамічної черепиці є одним з класичних рішень в дизайні плиток. Класичний історичний зовнішній вигляд покриття чудово поєднується з будь-якими умовами експлуатації

.

Купити натуральну черепицю Braas Opal

Оскільки розмір однієї плитки невеликий, то і на один метр квадратний доводиться використовувати велику кількість плиток – близько 34 штук. Розміри однієї з них становлять 380 мм по довжині і всього 180 мм по ширині.

Важить плитка черепиці Опал мало – 1,8 кг. А кут, при якому рекомендується укладання подібного покриття, становить 30 градусів. Залежно від типу укладання може змінюватися і вимога до кроку обрешітки – при подвійний укладанні лати повинна бути на відстані 145-165 мм, а при корончатой – 290-330 мм.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера