Металочерепиця

Каталог товарів

Хіт

Металочерепиця Німеччина
Металочерепиця Бельгія
відгуків-
1
242грн.
279грн.
Купити
1

Хіт

metallocherepitsa-monterrej-7024-mat
Металочерепиця Словаччина
відгуків-
2
241грн.
300грн.
Купити
7
Категорія
Кольори
Чого саме citybud
Металлочерепица
Ціни від виробника
Металлочерепица
Виготовлення від 24 годин
Металлочерепица
Широкий асортимент видів та кольорів

На що звернути увагу при виборі металочерепиці

Металочерепиця – найпопулярніший матеріал для даху в Україні за низькою ціною, що є оцинкованим металевим листом з верхньою кулею полімеру. Універсальність полягає у застосуванні за різних кліматичних умов та можливості укладання на будь-які поверхні.

Єдина умова – кут схилу даху має перевищувати 14 градусів.
У порівнянні з іншими типами покрівлі у покрівельної металочерепиці термін служби перевищує 50 років, а при правильному монтажі він може бути збільшений. Натуральна черепиця прослужить років 80, але й коштує набагато дорожче.
Металочерепиця відрізняється простотою монтажу, який можна робити навіть за мінусових температур.

Рівень якості металочерепиці залежить від товщини металу, його виробника та покриття, нанесеного на лист.
У нас у CityBud не проблема купити металочерепицю у Києві та взимку.

Фактор формування ціни на металочерепицю

Від типу та якості полімерного шару залежить ціна металочерепиці в Україні за квадратний метр м2 або лист, технічні показники. Полімери стійкі до ультрафіолетового випромінювання, механічних пошкоджень, стійкі до корозії.

Покриття металочерепиці розрізняються за:

 • текстури (гладка або матова),
 • граничним термічним умовам (від 60 до 120 градусів),
 • стійкості до окиснення металу,
 • механічної стійкості,
 • стійкості до ультрафіолетового випромінювання,
 • стійкість кольору.

Металочерепиця в розрізі

Виділяють ряд полімерних поверхонь для металочерепиці, їх хімічний склад та характеристики міцності постійно вдосконалюються:

НазваХарактеристика покрівлі даху металочерепицею
поліестер (РЕ 25 мкм)Глянцевий покрівля даху з такої металочерепиці найпопулярніша через ціни, підходить для будь-яких кліматичних умов, але має невисоку стійкість до механічних впливів, вимагає делікатної транспортування і монтажу;
матовий поліестер (РЕМА 35 мкм)За рахунок товщини шару і поліпшеного хімічного складу тефлоном відрізняється від звичайного поліестеру підвищеною механічною і цветостойкостью, набуває благородний матовий відтінок ідеальний для використання в наших широтах;
пурекс (PUREX)Розробка фінської компанії Рууккі з матовою поверхнею з хорошою пластичністю, що забезпечує тривалий термін служби металочерепиці зі збереженням яскравості кольору, цілісності захисного шару, має гарний зовнішній вигляд металочерепиця Київ;
пурал (PU)Покриття з високим антикорозійним показником, стійкістю до різних впливів, присутність в складі поліуретану робить покрівельну металочерепицю непластічним і погано гнеться, купити металочерепицю з таким полімером в Києві і Україні краще для дахів з простим дизайном;
пурал мат (MPUR, PURALMATT, PUMA, MatPUR)З характеристиками, аналогічними звичайному пуралу, але більш матовою поверхнею, високу зносостійкість, візуально схожий з натуральним шовком, гарантія на цей матеріал від виробника 50 років;
пластизол (PLASTIZOL 200 мкм)Один з найбільш стійких видів покриття до механічних пошкоджень і агресивного впливу зовнішнього середовища, єдине покриття, що має тиснену поверхню, недолік – недостатня цветоустойчивость в жарких регіонах;
полівінілдифторид (PVDF 27 мкм)Дуже стійке покриття по всіх параметрах, особливо до атмосферних впливів, має підкреслено благородний вид металочерепиця Київ.
Розрахунок
Розрахунок вартості

  Технологія виробництва покрівельної металочерепиці

  Металочерепицю в Києві виготовляють із металевого холоднокатаного рулонного прокату товщиною 0.4-0.55 мм із декоративною захисною кулею гарячої оцинковки. Процес виробництва металочерепиці повністю автоматизований. Металевою основою для прокату може бути низьковуглецева сталь, алюміній або мідь:

  • сталь – матеріал, що найчастіше використовується, захищений від корозії цинком або алюцинком;
  • алюміній – немає потреби захищати від корозії, додаткове покриття використовується для підвищення міцності та терміну експлуатації черепиці;
  • мідь – не вимагає ніяких додаткових покриттів, виглядає дорого та благородно, так і варто.

  Для надання листам металочерепиці потрібної форми та профілю використовують метод холодного тиску. Спеціальний верстат із системою роликів виконує на прокаті хвилеподібний профіль, потім штампується поперечна хвиля. Металевий лист після цього готовий до розрізування. Висота гофри збільшує витрати матеріалу, а значить і ціну металочерепиці. Від величини та форми хвилі залежить зовнішній вигляд даху, а також скільки коштує квадрат металочерепиці.

  Оптимальною вважається товщина металу в 0.5 мм, з нею поєднуються достатній запас міцності листа та легкість формування. Використання тонкого металу зменшує масу листів, але ускладнює процес монтажу. Тонкостінні листи легко схильні до деформації, прогинаються навіть від яблука, що впало на дах. Товста сталь важко піддається формуванню та потребує спеціального обладнання, що впливає на вартість металочерепиці.

  Ціна квадратного метра металочерепиці у 2024 році

  Вид металочерепиціЦіна за м.кв
  Металочерепиця Кореявід 235 грн
  Металочерепиця Німеччинавід 299 грн
  Металочерепиця Словаччинавід 233 грн
  Металочерепиця Польщавід 290 грн
  Металочерепиця Українавід 228 грн
  Металочерепиця Максимавід 199 грн

  Декоративне захисне покриття для металочерепиці

  Для захисту металу від корозії листовий прокат має бути оцинкований. Чим більший шар цинку, тим довшим буде термін експлуатації металочерепиці під впливом кліматичних явищ. Стійке покриття повинно мати вміст цинку на один квадратний метр не менше 225 г. Метал із меншими параметрами оцинкування коштує дешевше, але товарний вигляд зберігає дуже недовгий термін металочерепиці.

  Хороша технологія передбачає нанесення другого пасивного шару захисту на металочерепицю, що створює оксидну плівку і дозволяє знімати накопичення статичної електрики. Наступний шар для металочерепиці – ґрунтовка, яка покликана забезпечити основу для нанесення на листову сталь кулі з полімерів. Висновковий шар – захисний лак, що надає стійкість і міцність шарам захисту. Він наноситься і на тильний бік листів.

  Правильний вибір кольору для покрівлі з металочерепиці

  Щоб купити металочерепицю дешево, варто врахувати не лише особисті уподобання, особливості дизайну, естетичну привабливість покрівлі. Важливо також і те, що будь-який за вартістю дах під впливом сонячного проміння, води, кислотних опадів з часом піддається вигорянню. Залежно від класу: бюджет чи преміум це відбудеться через 3 роки чи 15 . Для запобігання передчасному вицвітання в сонячних широтах варто вибирати світлі тони, що відбивають сонячні промені. Залежно від естетичних вимог та з урахуванням ціни варто замовити металочерепицю з відповідним полімером, Ви без проблем можете дізнатися ціну металочерепиці у нашому магазині і вона вас порадує.

  Переваги металевої черепиці

  Як і будь-який інший товар, металочерепиця має свої переваги і недоліки. Плюсів у такої покрівлі набагато більше, ніж мінусів:

  Металлочерепица
  практичність матеріалу, низька схильність до корозії
  Металлочерепица
  довговічність конструкції, на кілька десятків років можна забути про ремонт
  Металлочерепица
  простота монтажу обрешітки і черепиці
  Металлочерепица
  невелика вага на одиницю площі
  Металлочерепица
  різноманітність фактур і квітів металочерепиці, можливість дизайну
  Металлочерепица
  висока міцність за рахунок ребер жорсткості
  Металлочерепица
  широкий температурний діапазон;
  Металлочерепица
  екологічність
  Металлочерепица
  пожежна безпека;
  Металлочерепица
  доступна ціна на металочерепицю.

  З вивороту всіх позитивних характеристик покрівлі знаходяться:

  • низький рівень шумоізоляції під час дощу чи граду;
  • недостатня теплоізоляція;
  • значні відходи при розкрої;
  • постукування по решетуванні за вітряної погоди.

  Недоліки усуваються правильним монтажем із використанням шумоізоляції. Закріплення листів на решетуванні з дотриманням технології, використання кількості шурупів на одиницю площі відповідно до стандартів виробника, якісний монтаж решетування та кроквяної системи з витриманим кроком дозволять вирішити всі можливі проблеми черепиці. Шумоізоляцією найчастіше служить мінеральна вата, яка має високий коефіцієнт звукопоглинання та забезпечує комфорт у будинку.

  Які виробники металочерепиці

  Розрізняється металочерепиця країною виробника металу чи самої черепиці. На нашому ринку купити металочерепицю можна із Словаччини, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Італії, Кореї, Китаю, широко представлена ​​на ринку українська металочерепиця. Різна вартість металопрокату із різних країн пояснюється відмінністю складу. Традиційно якість європейська набагато вища за аналогічні азіатські марки. Впевнені у якості виробники гарантують великий термін придатності.

  Сировина популярних виробників сталі обробляється на вітчизняних підприємствах з імпортним обладнанням, яке використовують європейські виробники. Ціна такої продукції не містить видатків на рекламу. В результаті виходить продукт хорошої якості з низькою собівартістю.

  Металочерепиця Монтеррей

  Купити металочерепицю тепер легко

  При необхідності купити металочерепицю в Києві та Україні за розумною ціною найпростіше в інтернет-магазині, де можливий виважений вибір, аналіз, ознайомлення з повним асортиментом існуючих будматеріалів. Ми пропонуємо купити металочерепицю в Києві недорого у нас у CityBud від надійних, перевірених виробників та гарної якості за розумними цінами економ варіанта, середнього цінового діапазону та преміум класу.

  Наші покрівельники дадуть професійну консультацію щодо підбору необхідної черепиці, можливий виїзд майстрів для безкоштовних вимірів та підрахунку витрати. Доставка металочерепиці можлива безкоштовно по Україні.

  Яка ціна на металочерепицю в 2021 році?

  Ціна починається від 174 до 388 грн за м2

  Яка металочерепиця найпопулярніша в 2021 році?

  металочерепиця Німеччина, металочерепиця Бельгія

  Який термін служби?

  Від 10 і до 50 років

  Як замовити безкоштовний замір даху?

  зв’яжіться з нашим менеджером, і наш інженер зробить завмер покрівлі