Металочерепиця Україна

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжинапід ваші розміри
Ширина1100/1190 мм
Цинк100 – 140 грамм/м.кв.
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,4-0,5 мм
Вага4,0-4,5 кг
Термін доставки1-2 дні
Глянцеві кольори
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Матові кольори
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна
Металочерепиця Україна

Площа * м2

-+
Купити

Металева черепиця українського виробництва

Металочерепиця в Україні є одним з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Вона проста в монтажі, не вимагає догляду в процесі експлуатації, коштує набагато дешевше, ніж керамічна або м’яка бітумна. Вибираючи між продукцією вітчизняного і зарубіжного виробництва, більшість клієнтів зупиняються саме на першому варіанті для будівництва покрівельних конструкцій. Чому?

Серед переваг української продукції варто виділити:

 1. Широкий асортимент. Для виготовлення українські компанії використовують сировину не тільки вітчизняну, але й імпортну. Продукція випускається в широкому розмаїтті профілів, відтінків і розмірів. Покриття може бути глянцевим або матовим.
 2. Довговічність. Виробники ретельно перевіряють якість сталевих холоднокатаних листів, їх відповідність основним вимогам. Тому термін служби – від 30 до 35 років (за умови дотримання технології установки).
 3. Простоту монтажу. Мала вага не створює серйозне навантаження на несучі конструкції і фундамент будівлі. Установка не займе багато часу.
 4. Стійкість до несприятливих умов середовища. Металева черепиця українського виробництва витримує будь-які примхи погоди, може використовуватися для будівництва покрівлі в регіонах з суворим кліматом. Покриття не вигорає під впливом ультрафіолетових променів, не розтріскується через перепади температур і від механічного впливу.
 5. Універсальність. Будматеріал виготовляється в декількох розмірах, тому підібрати потрібний можна для облаштування даху будь-якої конфігурації. Крім листів, виробники випускають ковзани, сливи та інші вироби.

Серед причин, щоб купити металочерепицю в Україні вітчизняного виробництва, можна назвати і ціну. Вартість нижча, ніж у зарубіжної продукції. Найдоступнішим вважається покрівельний матеріал, вироблений зі сталі вітчизняних металургійних підприємств. Ціна металочерепиці в Україні залежить від наступних факторів:

 • технічні характеристики аркушів;
 • виробник металопрокату;
 • тип і щільність захисного покриття;
 • вид поверхні (глянцева або матова);
 • розмір фрагментів черепиці;
 • товщина сталевих листів і шару цинку.

Кращим рішенням стане покупка фрагментів оптимального розміру. З ними можна спростити процес установки, мінімізувати кількість відходів після завершення монтажу, заощадивши при цьому. За якістю хороша українська черепиця практично не поступається будматеріалам з Європи.

Вигідна пропозиція від компанії «Сітібуд»

Металочерепиця в Україні є одним з найпопулярніших матеріалів для будівництва покрівлі. Її використовують для облаштування дахів приватних будинків, сільськогосподарських будівель, ресторанів, кафе, комерційних та інших об’єктів. Компанія “СІТІБУД” пропонує:

 • купити металочерепицю в Україні в широкому діапазоні цін, характеристик, розмірів і відтінків;
 • консультації при покупці;
 • можливість замовити будматеріал потрібних параметрів і характеристик;
 • розрахунок кількості металевої черепиці для конкретного об’єкта;
 • виїзд фахівця за адресою для зняття замірів (безкоштовно);
 • оперативну доставку в обумовлений термін;
 • готівковий і безготівковий розрахунок.

В якості супутніх товарів реалізуємо саморізи для покрівлі, утеплювачі, водостічні системи і карнизні планки. Зв’яжіться з нами для отримання консультації та уточнення наявності на складі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Металочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця УкраїнаМеталочерепиця Україна
Залишити відгук