Паркани

Каталог товарів

Саме установкою забору займається будь-який власник ділянки після завершення робіт з будівництва будинку, вибору і укладання покрівельних матеріалів, а також підведення необхідних комунікацій. Це дозволяє не тільки захистити свою територію від небажаного вторгнення сторонніх осіб, але і позначити свої володіння для всіх, відчути себе повновладним господарем. Огорожа може виконувати також декоративну функцію, завдяки існуванню величезної кількості різних видів зборів. Перш ніж поставити будь-який з видів огорож, необхідно визначити з матеріалом, типом, а також визначити для чого ви встановлюєте його.

Якими ж критеріями необхідно керуватися при бажанні купити паркан?

Будь-який власник ділянки перед вибором типу огорожі керується в першу чергу своїми потребами і потребами. Існує три основні функції, які він повинен виконувати:

 • прикраса прибудинкової території.
 • визначення меж ділянки.
 • захист від стороннього втручання.
 • забезпечення безпеки рухомого і нерухомого майна.

Зрозуміло, кожен з господарів орієнтується при покупці забору в Києві на все критерії, проте пріоритетним залишається все ж якийсь один або два. При бажанні схематично позначити межі своїх володінь можна використовувати живопліт або ж легке огородження. Але якщо метою є забезпечення безпеки, то необхідно звернути свою увагу на більш міцний і надійний варіант. Але навіть в останньому випадку важливо, щоб конструкція, не тільки не псувала зовнішній вигляд прибудинкової ділянки, але і прикрашала його. Важливо, щоб паркан для дачі був невибагливий в догляді і недорогий в ремонті.

Найголовніше визначитися з матеріалом для конструкції. Безсумнівним лідером за якістю і довговічності як забору для дому є виріб з металу. В такому випадку ви не тільки отримаєте міцну і практичну огорожа, але також відмінний елемент декору, який не потребує великих витрат на своє обслуговування.

Металевий паркан може бути таких видів

 • Огорожа з профнастилу.
 • Огорожа з сітки.
 • Колючий дріт.
 • Огорожа з труб.
 • декоративна ковка.

Залежно від того, які функції повинні виконувати паркани для дачі, розрізняють два основних типи: перепони та конструкції для захисту. Перший тип використовують найчастіше з метою преграждения проїзду для сторонніх автомобілів, а також звільнення з території ділянки дитини або ж тварини. Тому в цій якості рідко використовують високі конструкції. Другий тип – захист від злочинців і небажаних відвідувачів, а тому мова йде про високі і міцних огорожах, найчастіше в людський зріст.

Найбільшою популярністю користуються огорожі з металу, це пов’язано з наступними позитивними сторонами:

 1. Міцність виробу. Даний тип конструкції практично не деформується під впливом механічних дій, а також вкрай стійкий по відношенню до негативних впливів з боку атмосферних опадів. Матеріал здатний переносити різні зміни погодних умов і не змінює своїх фізичних властивостей.
 2. Тривалий термін експлуатації. У разі якщо ви замовите якісний залізний паркан, подбаєте про правильну установку і забезпечите відповідний догляд, то термін служби огорожі буде дуже довгим.
 3. Забезпечує високу безпеку. Правильно обраний паркан з металу можна вважати практично неприступним. Зрозуміло, мова не йде про низький і слабкому паркані, це варіант скоріше для створення перешкод. Але високе і якісне огорожу зі сталевих прутів або ж профнастилу створить непереборну перешкоду для різного виду зловмисників. У питаннях безпеки неможливо перестаратися.
 4. Простота догляду. Чи можна доглядати за парканом недорого – це найголовніше питання. При дотриманні певних технічних умов, догляд за парканом не завдасть жодного клопоту. Досить своєчасно обробляти антикорозійними складами, зчищати вогнища іржі і фарбувати час від часу.
 5. Велика розмаїтість видів огорож. На сучасному ринку дачні паркани представлені у великому асортименті. Це і елітні ковані огорожі, і паркани з профнастилу, і навіть огорожі з сітки і колючого дроту. Вибір замовника залежить від його особистих переваг, а також від ціни виробу.
 6. Ціна металевих парканів. Зрозуміло, в даному випадку немає однозначної відповіді. Вартість в даному випадку безпосередньо залежить від якості матеріалу, що використовується при виробництві конструкції, марка і країна виробник, а також необхідний метраж огорожі. Чи можна знайти дешевий паркан для дачі? Відповідь однозначно позитивний, адже в нашому магазині ви можете знайти велику кількість моделей досить демократичних в ціновому плані.

Який вид забору для дачі краще купити?

Залежно від того, яку саме мету ви переслідуєте, варто визначитися з видом забору.

Забір із профнастилу – найбільш оптимальний варіант. Поєднання невисокої ціни, величезної кількості колірних рішень, а також можливості комбінування листів з опорами з металу і цегли є причиною все набирає обертів популярності. Саме цей вид огорожі може забезпечити вам не тільки захист від відвідувачів з кримінального світу, а й від небажаних поглядів з боку.

Огорожа з сітки – легкість матеріалу і простота установки є безсумнівними плюсами, проте в цьому випадку про збереження конфіденційності не йдеться. Ціни забору даного виду також невисокі.

Колючий дріт – найдешевший варіант з представлених у нас на сайті. Якщо вам потрібен дешевий і практичний спосіб захисту дачної ділянки, то краще варіанту не знайти. Однак, зрозуміло, естетичності від цього забору чекати не варто.

Наша компанія дозволить купити металеві паркани будь-якого виду та конфігурації. Виходячи з побажань клієнта, співробітники фірми підберуть оптимальний варіант, як для житлового будинку, так і дачної ділянки. Ви можете бути абсолютно впевнені в якості вироби, незалежно від його цінової категорії.