Огорожа з профнастилу один з найбільш затребуваних видів огорожі на сучасному ринку. Це пов’язано з тим, що огорожа, виконана з даного матеріалу, виходить міцною, довговічною і в той же самий час дуже легкою. Профнастил прекрасно підходить для використання в регіонах, де середньорічної різниця температур буває досить значною, адже даний покрівельний матеріал абсолютно не боїться перепаду температур, а також стійкий до підвищеної вологості.

Ціна на паркан з профнастилу може значно варіюватися. Це пов’язано в першу чергу з якістю матеріалу, але також з тим, який розмір ділянки вам необхідно захистити.

Основні характеристики паркану з металопрофілю

Сфера застосування даного виду огорожі досить широка. Завдяки тому, що вартість паркану з профнастилу відносно невелика в порівнянні з іншими видами огороджувальних конструкцій, його широко застосовують як в приватних будинках, так і на промислових підприємствах. Особливе місце займають подібні огорожі і на сільськогосподарських підприємствах.

Товщина металу, що використовується для виготовлення огорож з профлиста, варіюється від 4 до 7 мм. Що робить його досить міцним і довговічним. Висота хвилі в даному випадку невисока в порівнянні з іншими видами профнастилу. Цей вид огорожі не потребує додаткового догляду, тому як сталь перед використанням в обов’язковому порядку оцинковують, а також покривають полімерним покриттям. Товщина металу, який використовується для виготовлення забору, залежить від ваших потреб. Якщо ви бажаєте поставити довговічний паркан, то варто орієнтуватися на високу товщину металу, якщо паркан незабаром буде змінюватися – меншу.

Плюси установки паркану з профнастилу в Києві за прийнятною ціною:

  1.               Універсальність матеріалу – з профнастилу можна зробити паркан практично будь-якої висоти, кольору і форми, підібрати колір і текстуру під будь-який дизайн будинку або дачі.
  2.               Легкість матеріалу – в зв’язку з цим не доставляє ніяких турбот перевезення та встановлення паркану.
  3.               Стійкість до впливу умов навколишнього середовища. Завдяки якісному полімерному покриттю і оцинкування, паркан з профілю практично не піддається корозії і окисленню.
  4.               За своєю суттю даний вид забору передбачає наявність сегментів, а тому, при пошкодженні будь-якого з них, легко зробити заміну.
  5.               Вартість паркану з профнастилу відносно невисока і доступна більшості замовників.

На нашому сайті ви можете вибрати з величезної кількості видів огорож з профлиста, на будь-який гаманець.

Паркани з профнастилу
5 (100%) 2 Голос[ов]