Профнастил ПС-10

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160 мм
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
ДовжинаПід ваші розміри
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Матові кольори
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Профнастил ПС-10
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Якщо вам потрібен практичний і довговічний будматеріал для створення покрівельних покриттів і споруди парканів, рекомендуємо звернути увагу на профнастил ПС 10. Він має широку сферу застосування і протягом десятиліть зберігає первісну привабливість. У нас ви можете купити хороший профлист з відправкою в будь-яке місто України.

Використання матеріалу

Профнастил C 10 проводиться зі сталевого листа, який покривається шаром цинку і спеціального полімеру. Це необхідно для захисту профлиста від негативного впливу опадів. Особливість цього матеріалу – гофрована поверхня, яка і забезпечує йому необхідну міцність і жорсткість. Діаметр гофри, що має форму трапеції, становить 10 см.

Металевий профільований лист успішно застосовується в будівництві стін тимчасових споруд. Він здатний витримувати невеликі фізичні навантаження, тому не підходить в якості матеріалу несучих конструкцій. З такого листа зручно будувати різні огорожі, паркани на дачних ділянках. Нерідко його використовують для обшивки приватних будинків і нежитлових будівель. При цьому стіни покриваються товстим шаром мінеральної вати для створення теплоізоляції.

Матеріал успішно використовують і для виготовлення покрівлі. Завдяки легкості профнастилу його монтаж на даху не зажадає особливих фізичних зусиль. З цього матеріалу можна виготовляти та інші вироби, наприклад, під’їзні ворота для автомобілів, технічні приміщення, будівельні вагончики. Іноді профлист застосовують для обшивки стель.

Переваги профлиста

Перш ніж купити ПС 10 профнастил, важливо дізнатися про його особливості. Даний товар характеризується масою плюсів, серед яких:

 • надійність. Конструкція виготовляється з високоміцної сталі, яка стійка до фізичного впливу, деформації;
 • захист від вологи. Полімерне покриття робить продукцію стійкою до ураження корозією. Вона підходить для використання навіть в умовах вологого клімату;
 • екологічність. Покрівельний і стіновий матеріал повинен бути безпечний для здоров’я. Профнастил не виділяє отруйних речовин, тому підходить для обшивки житлових приміщень;
 • простота монтажу і легкість. Завдяки невеликій вазі цей будматеріал можна укладати на даху або використовувати для обробки поверхні стін самостійно, не наймаючи професійних майстрів;
 • велика різноманітність відтінків. Покупці можуть підібрати варіанти будь-якого кольору, а також імітують натуральний камінь, дерево.

Хороший профлист створить щільне покриття, стійке до протікання і деформації.

Чому замовляють у нас:

 • компанія пропонує величезну різноманітність відтінків. Ви напевно підберете відповідний для своїх цілей;
 • ціни цієї продукції у нас невисокі, тому ви зможете придбати її на вигідних умовах;
 • ми відправляємо замовлення в усі населені пункти країни, і ви отримаєте їх з комфортом.

Замовляйте практичний будматеріал на вигідних умовах.

Профнастил ПС-10 відноситься до стінового металопрофілю, який прийнято використовувати у будівництві огороджувальних конструкцій. Вказане в назві маркування позначає марку продукцію та висоту профілювання – показника, який відповідає за жорсткість листів, їхню міцність та механічну витривалість.
Висота хвилі в 10 мм, яку має профнастил ПС10 – це мінімальний показник на ринку, позиціонується як найпростіший варіант гофрованих листів для огорож і стін.

Які завдання допомагає вирішити профнастил ПС-10

Металопрофіль ПС-10 виробляється за класичною технологією, використовується тонколистова високоякісна сталь як основа. Для зміцнення виробу застосовують ґрунтувальне, цинкове та полімерне покриття. Купити профнастил ПС-10 за прийнятною ціною цілком реально, адже це найпростіший варіант профліста. Найпоширеніші варіанти його застосування у будівництві – це:

1. виготовлення огороджувальних конструкцій, хвірток, воріт,
2. облицювання фасадів,
3. спорудження навісів, козирків, інших конструкцій, які потребують великого показника жорсткості листа.

Ціна на профнастил С-10 у Києві вказана з урахуванням його технічних показників. Також на вартість впливає:
• виробник,
• якість сировини,
• наявність маркування,
• термін гарантії.

Характеристики сировини

Метал, який застосовується для виробництва профлиста С-10 з гофрою 10 мм, це сталь від одного з постачальників, найчастіше це європейські сталеливарні комбінати, але зустрічається і українська сталь. У металі найважливішим вважається:

• склад сталі та наявність домішок у ній,
• товщина аркуша.

Якщо метал буде недостатньою товщиною, він буде легко вразливий у першу чергу по відношенню до механічних впливів. Також негативним чином дається взнаки присутність домішок у складі самої сталі, в ідеалі їх бути не повинно.

Що стосується товщини листів, цей параметр стартує від 0,45 мм для якісної продукції, але несумлінні виробники можуть використовувати і більш тонкий метал. Тому Сітібуд рекомендує співпрацювати тільки з перевіреними продавцями, і якщо ви вже вирішили купити профнастил ПС10, то краще вибирати продукцію відомих заводів.

Як захищено металопрофіль Т-10 від негативних впливів?

1. По-перше, є шар оцинкування, який підбирається з урахуванням завдання – якщо це огородження, то немає потреби в максимальній оцинковці. Цинк – це захист від вологи та опадів, а значить від корозії, іржі та передчасної втрати цілісності матеріалу.

2. По-друге, нанесення полімерного шару дає не тільки декоративний ефект, також він суттєво додає механічного захисту виробу. Пролфіст Т-10 стає менш уразливим до дій, які можуть пошкодити поверхню.

3. По-третє, невеликий склад шарів продуманий таким чином, щоб ефект від захисту був максимальним. Тому цинк та полімер створюють гарний бар’єр для металу і роблять його довговічним.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10