Профнастил ПС-10 в Києві. Купити Профнастил ПС-10 в Україні | Citybud

Профнастил ПС-10

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1190/1150 мм
Цинк140 – 275 грамм/м.кв.
ДовжинаПід ваші розміри
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,3 – 0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні

Площа * м2

-+
Купити

Якщо вам потрібен практичний і довговічний будматеріал для створення покрівельних покриттів і споруди парканів, рекомендуємо звернути увагу на профнастил ПС 10. Він має широку сферу застосування і протягом десятиліть зберігає первісну привабливість. У нас ви можете купити хороший профлист з відправкою в будь-яке місто України.

Використання матеріалу

Профнастил з 10 проводиться зі сталевого листа, який покривається шаром цинку і спеціального полімеру. Це необхідно для захисту профлиста від негативного впливу опадів. Особливість цього матеріалу – гофрована поверхня, яка і забезпечує йому необхідну міцність і жорсткість. Діаметр гофри, що має форму трапеції, становить 10 см.

Металевий профільований лист успішно застосовується в будівництві стін тимчасових споруд. Він здатний витримувати невеликі фізичні навантаження, тому не підходить в якості матеріалу несучих конструкцій. З такого листа зручно будувати різні огорожі, паркани на дачних ділянках. Нерідко його використовують для обшивки приватних будинків і нежитлових будівель. При цьому стіни покриваються товстим шаром мінеральної вати для створення теплоізоляції.

Матеріал успішно використовують і для виготовлення покрівлі. Завдяки легкості профнастилу його монтаж на даху не зажадає особливих фізичних зусиль. З цього матеріалу можна виготовляти та інші вироби, наприклад, під’їзні ворота для автомобілів, технічні приміщення, будівельні вагончики. Іноді профлист застосовують для обшивки стель.

Переваги профлиста

Перш ніж купити ПС 10 профнастил, важливо дізнатися про його особливості. Даний товар характеризується масою плюсів, серед яких:

  • надійність. Конструкція виготовляється з високоміцної сталі, яка стійка до фізичного впливу, деформації;
  • захист від вологи. Полімерне покриття робить продукцію стійкою до ураження корозією. Вона підходить для використання навіть в умовах вологого клімату;
  • екологічність. Покрівельний і стіновий матеріал повинен бути безпечний для здоров’я. Профнастил не виділяє отруйних речовин, тому підходить для обшивки житлових приміщень;
  • простота монтажу і легкість. Завдяки невеликій вазі цей будматеріал можна укладати на даху або використовувати для обробки поверхні стін самостійно, не наймаючи професійних майстрів;
  • велика різноманітність відтінків. Покупці можуть підібрати варіанти будь-якого кольору, а також імітують натуральний камінь, дерево.

Хороший профлист створить щільне покриття, стійке до протікання і деформації.

Чому замовляють у нас:

  • компанія пропонує величезну різноманітність відтінків. Ви напевно підберете відповідний для своїх цілей;
  • ціни цієї продукції у нас невисокі, тому ви зможете придбати її на вигідних умовах;
  • ми відправляємо замовлення в усі населені пункти країни, і ви отримаєте їх з комфортом.

Замовляйте практичний будматеріал на вигідних умовах.

Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10Профнастил ПС-10
Залишити відгук