Планка внутрішнього стику - купити в інтернет магазині | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ

Планка внутрішнього стику

відгуків: 1

Планка внутрішнього стику – одна з важливих планок, які завжди використовуються в будівництві сучасних покрівель. Щоб максимально гармонійно влитися в загальну картину, планка виготовляється з тонколистової сталі і покривається такими ж захисними покриттями, як і металочерепиця – цинковим і полімерним.

Також колір елемента повинен відповідати відтінку основного покрівельного матеріалу, щоб досягти гармонійного оформлення конструкції покрівлі. Щоб забезпечувалася гідна гідроізоляція, варто приділити достатньо часу на установку планки внутрішнього стику і робити це строго по техзаданию.

Купити планку внутрішнього стику

Мінімум інструментів і саморізи – ось все, що потрібно для монтажу елемента. Функціональність даної планки залежить від того, на скільки ефективно вона виконує завдання по захисту найслабших місць даху. Компанія «Сітібуд» пропонує вибрати і купити планку внутрішнього стику в тому кольорі, який потрібен для конкретного відтінку покрівлі, а також по бажаних розмірів. Крім даного виду покрівельних планок, у нас ви знайдете і інші, не менш важливі аксесуари, без яких важко уявити надійну і міцну покрівлю.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук