Планка внутрішнього стику - купити в інтернет магазині | Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ

Планка внутрішнього стику

відгуків: 1

Планка внутрішнього стику – одна з важливих планок, які завжди використовуються в будівництві сучасних покрівель. Щоб максимально гармонійно влитися в загальну картину, планка виготовляється з тонколистової сталі і покривається такими ж захисними покриттями, як і металочерепиця – цинковим і полімерним.Планка внутрішнього стику

Також колір елемента повинен відповідати відтінку основного покрівельного матеріалу, щоб досягти гармонійного оформлення конструкції покрівлі. Щоб забезпечувалася гідна гідроізоляція, варто приділити достатньо часу на установку планки внутрішнього стику і робити це строго по техзаданию.

Купити планку внутрішнього стику

Мінімум інструментів і саморізи – ось все, що потрібно для монтажу елемента. Функціональність даної планки залежить від того, на скільки ефективно вона виконує завдання по захисту найслабших місць даху. Компанія «Сітібуд» пропонує вибрати і купити планку внутрішнього стику в тому кольорі, який потрібен для конкретного відтінку покрівлі, а також по бажаних розмірів. Крім даного виду покрівельних планок, у нас ви знайдете і інші, не менш важливі аксесуари, без яких важко уявити надійну і міцну покрівлю.

Залишити відгук