Профнастил

Каталог товарів

Хіт

Профнастил под дерево
Профнастил з малюнком
відгуків-
0
212грн.
234грн.
Купити
1
Профнастил НС-44 колір 5005 синій глянцевий
Профнастил НС-44
відгуків-
0
190грн.
212грн.
Купити
2
Профнастил ПС-8
Профнастил ПС-8
відгуків-
1
176грн.
198грн.
Купити
3

Хіт

Профнастил ПС-10
Профнастил двосторонній
відгуків-
0
224грн.
265грн.
Купити
4
Профнастил ПС-8
Профнастил Т-14
відгуків-
0
180грн.
202грн.
Купити
5
Профнастил ПС-20
Профнастил ПС-20
відгуків-
0
181грн.
Купити
6
Профнастил Т-7
Профнастил Т-7
відгуків-
0
176грн.
198грн.
Купити
7

Хіт

Профнастил ПС-10
Профнастил зелений
відгуків-
0
176грн.
198грн.
Купити
8

Хіт

Профнастил ПС-10
Профнастил 6 метрів
відгуків-
0
176грн.
198грн.
Купити
9

Хіт

Профнастил ПС-10
Профнастил 0,45 мм
відгуків-
0
199грн.
230грн.
Купити
10

Хіт

Профнастил ПС-10
Профнастил Німеччина
відгуків-
0
292грн.
Купити
11

Хіт

Профнастил оцинкованный
Профнастил алюмоцинк
відгуків-
0
205грн.
230грн.
Купити
12

Використання профнастилу

Профнастил (профлист, металопрофіль) – це сучасний будівельний матеріал з поліпшеними властивостями, широко затребуваний для:

 • покрівлі даху,
 • фасадних робіт,
 • зведення несучих конструкцій,
 • споруди огорож,
 • опалубки для фундаменту.

профнастил купитьПокрівельний профлист металопрофіль набув широкого застосування завдяки високим експлуатаційним характеристикам, універсальності, конкурентною ціною. Профільовані листи зі сталі використовуються не тільки для покрівельних робіт. Обробку з профнастилу часто можна зустріти на нежитлових приміщеннях – складах, АЗС, магазинах, ангарах, МАФах (малих архітектурних формах). Сучасні фасади яскраві і привертають увагу, добре вписуються в сучасний міський дизайн.

Оцинкований профіль без покриття служить опалубки для формування фундаменту. При капітальному ремонті старих споруд їм виконується зміцнення старих перегородок, міжповерхових перекриттів способом заливки. Вартість такого профнастилу від виробника значно відрізняється від призначеного для покрівлі даху, з нього споруджують тимчасовий паркан, який не потребує ефектного зовнішнього вигляду.

Останнім часом дуже популярні паркани з профнастилу для дачі, будинки, присадибної ділянки, промислових територій. Вони успішно виконують функції захисту від сторонніх, вписуються в будь-яке середовище, прикрашають екстер’єрпрофлисти виглядають респектабельно. Сьогодні не потрібно давати оголошення «купити профнастил дешево», продаж листів проводиться на спеціалізованих складах-магазинах через інтернет, де можливо зробити зважений вибір, порівняти ціни, купити металопрофіль у Києві. Транспортні компанії доставлять будь-габаритний вантаж в лічені дні.

Металопрофіль змагається в Києві з металочерепицею в перевагах покрівельного матеріалу, дилема що краще купити профлист для даху все частіше вирішується на користь профнастилу через його помірної ціни на одиницю. В естетичному плані металочерепиця ефектніше, але вона через 15 років потребують косметичного ремонту, а правильно підібраний покрівельний профіль на дах простоїть до такого ремонту не менше 45 років. Важливо врахувати при виборі матеріалу кут нахилу даху, для профлистов він значно менше, ніж для металочерепиці. На даху з покрівельного профілю під таким ухилом не затримується сніг, в снігових районах застосовується профнастил з великою висотою гофри.

Технологія виготовлення металопрофілю (профнастилу)

Профнастил покрівельний виробляють методом холодного прокату з листової сталі товщиною від 0.4мм, яка піддається перфорированая, оцинкування, грунтовки і покриття іншими захисними матеріалами. У виробництві металопрофілю використовується оцинкована сталь в рулонах з лакофарбовим декоративним, захисним або полімерним покриттям. Іноді профнастил виготовляють з алюмінію з тим же покриттям, це подовжує термін служби виробів на термін, що перевищує 50 років.

изготовление профнастилаДля збільшення жорсткості сталевим лістамт надають сінусообразную або трапецієподібну форму, цей процес називається профілювання, або гофрування. Хвилі на аркушах мають різну ширину і глибину, утворюючи ребра жорсткості. Сталь і ребра жорсткості роблять матеріал особливо міцним, передаючи властивості даху, перекриттів, стін. Завдяки високим характеристикам міцності листи профнастил покрівельний не прогинаються і не провисають під час експлуатації, витримують хороші навантаження, немає необхідності у використанні додаткових елементів каркаса. Чим більше висота ребер, тим міцніше профлист. Довжина листів, як правило, становить 2м, але може коригуватися виробником. Ширина листів варіюється від 1м.

Найбільш часто металопрофіль має лакофарбове покриття та різниться маркуванням за спеціальними таблицями. Найбільшою популярністю користується покрівельний профлист з полімерним покриттям, яка продовжує термін служби матеріалу і має широку палітру кольорів. Вироби не вигоряють на сонці, зберігають зовнішній вигляд протягом усього терміну експлуатації. Можна купити кольоровий двосторонній профнастил для забору з декоративним покриттям під цеглу, під камінь, під дерево за ціною від виробника. Таке покриття стійке до механічних пошкоджень і впливу агресивних речовин.

Профнастил стійкий до самим суворих погодних умов, служить прикрасою при зовнішній обробці. Завдяки різноманітності форм профлисти застосовуються в роботах різного ступеня складності. Листи металу, виконані способом профілювання, жорсткі і вітростійкі, це найдешевший варіант у виборі матеріалу. Переваги виробів з профнастилу:

 • довговічність,
 • міцність,
 • легкість,
 • економічність,
 • герметичність,
 • стійкість до корозії,
 • висока швидкість монтажу,
 • розумна ціна,
 • естетична привабливість.

Класифікація профнастилу на дах і огорожі

Одним з вирішальних факторів, які змушують купити саме металопрофіль для покрівлі даху, огорожі, перекриттів в Києві, Одесі, Дніпрі (Дніпропетровську) і інших містах України є ціна за лист. Використання матеріалу, який задовольняє багатьом вимогам, дозволяє вдало поєднувати невисоку вартість з якістю кінцевого продукту. Профільований настил різниться по:

 • висоті гофри: 8-21мм – для парканів і стін, 44мм і вище – для покрівлі;
 • відстані між хвилями;
 • товщині металу;
 • формі гофри.

Розрізняють 3 види профілю в перетині:профнастил в разрезе

 • сінусообразную з хвилястим малюнком поперечного перерізу, при невеликій висоті гофри має гарний зовнішній вигляд, використовується для полегшеної облицювання і декорації козирків, павільйонів, фасадів;
 • трапециевидное перетин забезпечує хорошу жорсткість і збільшує несучу здатність;
 • профлисти з гофрой П-подібної форми призначені для зміцнення стінових конструкцій.

Від товщини листа залежить кінцева вартість виробу, чим більше очікуються навантаження, тим товщі повинен бути профіль. Наприклад, для гострого кута ската даху можна використовувати тонкі листи, тому що навантаження від снігу в зимовий час їй не загрожує. Безумовно, чим товще метал, тим вище характеристики зносостійкості і міцності профільованого покриття, але при цьому збільшується вартість матеріалу, монтажних робіт і трудомісткість складання.

Маркування металопрофілю на дах

Товщина листа для виробництва металопрофілю, висота ребер жорсткості, відстань між ними надають різні властивості матеріалу, які визначають мету використання. Залежно від призначення випускається профнастил трьох марок:

 • Н – несе виключно для покрівлі на дах;
 • С – стіновий для огорож, парканів, зовнішньої обробки фасадів;
 • НС – найбільш популярний універсальний клас для будь-яких потреб;
 • ПК – профнастил покрівельний для дахів.

У маркуванні після літерного позначення цифри вказують на висоту гофри в міліметрах. Слідом йде габаритна, або загальна ширина листа, потім корисна – з урахуванням нахлеста листів при монтажі. Слідом вказується номер з колірної гами, в який пофарбований металопрофіль. У разі відсутності полімерного покриття ставиться позначення цинку, присутній тільки у дешевого профілю. В кінці інформаційного ряду розташована інформація про тип покриття і товщині металу, з якого виготовлений профільований настил.

Купити профнастил для забору, профнастил для даху у Києві.

профлист для крыши

Встановити профільні листи в якості огорожі, огорожі, на дах досить просто, разом з профнастилом можна придбати комплектуючі для монтажу. Особливістю монтажу є необхідність використання мінеральної вати або іншого шумопоглинального матеріалу. Звукоізоляція необхідна для зменшення звуку під час дощу. Хороша ізоляція паралельно забезпечить теплоізоляцію, паропроникність, захист від вологи, вентиляцію. Кожен виробник супроводжує покрівельний матеріал ілюстрованої покроковою інструкцією виконання покриття, запитаєте про її наявність у продавця.

Изделия из профнастила устойчивы к интенсивным ветровым нагрузкам, возможным воздействиям агрессивной среды, резким колебаниям температуры. Легкость конструкции профлиста делает ненужным возведение мощного фундамента. Используемые материалы и покрытия отвечают противопожарным свойствам. На постройках из металлопрофиля обязательна установка молниеотвода.

Профнастил після установки не вимагає додаткового догляду. Для очищення можна використовувати засоби для чищення, зазвичай досить помити зі шланга водою. У разі порушення цілісності лакофарбового покриття необхідно ці місця вчасно зафарбувати фарбувальними емульсіями з водонепроникними властивостями з метою недопущення корозії. При сильних механічних пошкодженнях рекомендується замінити лист повністю.

Профлист для покрівлі на дах спеціального призначення надійніше купити у постачальників, які зарекомендували себе на ринку, користуються авторитетом, пропонують здорову ціну профнастіл кровельний і хороший сервіс. Компанія Сітібуд виконує продаж профілю для даху без посередників від перевірених виробників по найбільш практичною в Україні ціною.

профлист на крышуНаші фахівці проконсультують з вибору профнастилу з урахуванням особливостей об’єкта будівництва і побажань клієнта. Якість продукції профнастилу, розміщеної на сайті, повністю відповідає його ціні, на товар поширюється гарантія від виробника. В наявності весь представлений на сайті асортимент в різних колірних рішеннях.