Мансардні вікна

Горищний поверх є не найсвітлішим місцем. Без віконних прорізів там буде панувати напівтемрява, і навіть вдень без включеного світла не обійтися.

Прекрасним варіантом вирішення проблеми послужать сучасні відносно дешеві мансардні вікна. Вони монтуються в дах, нахил якої може бути від 15 до 90 градусів. На сьогоднішній день в проектування нових будівель передбачаються готові мансардні вікна. Наявність в старих будинках горищ для технічних цілей сьогодні можна перебудувати в мансарду, що дозволить розширити житлову площу.

Такі економні будівельні деталі дають можливість створити додаткове приміщення на верхньому поверсі. Це може бути спальня або дитяча. Сонячне освітлення через скла створить комфортну і затишну атмосферу в кімнаті.

Наш сайт надає можливість купити мансардні вікна Київ або будь-яке інше місто України

Є безліч варіантів конструкції і квітів на вибір.

Рекомендації при виборі

Вертикальні конструкції застосовуються для збереження загального дизайну фасаду будинку. По довжині вони не повинні перевищувати половини довжини покрівлі.

Так як це частина даху, то кількість, ширина і розміщення установок не обмежена.

При цьому верх віконного прорізу повинен розташовуватися не нижче двох метрів від підлоги. Вартість мансардного вікна в будь-якому випадку себе швидко окупає. При виборі мансардного вікна важливо враховувати не тільки його зовнішній вигляд, а й характеристики покрівельних матеріалів, з якими воно має поєднуватися.

Особливості конструкцій

Такі будівельні елементи не мають індивідуального випуску, тобто не виготовляються будь-яких розмірів.

Через особливості користування мансардні вікна обмежуються певними типами і розмірами.

  1. 6 варіацій розмірів по ширині і висоті.
  2. Одностулкові.
  3. Лише прямокутні.
  4. При цьому існують будь-які варіанти відкриття стулки.

Різновиди матеріалу, з яких можуть складатися конструкції.

  1. Дерево.
  2. Пластик.
  3. Дерево і алюміній. Вважається більш придатними для мансарди. Так як захищає від будь-яких природних опадів. Алюміній збільшує терміни експлуатації установки, а дерево надає естетичний зовнішній вигляд.

Головною особливістю такого типу прорізів є склопакет. Він витримує великі навантаження. Наприклад, навали снігу.

Ця конструкція має мінімум три шари скла товщиною від 6 міліметрів, при цьому зовнішнє скло – загартоване.

На нашому сайті є мансардні вікна ціна мінімальна. Всіх видів і розмірів від будь-якого виробника. Для миттєвого замовлення продукції або консультації звертайтеся за телефоном, вказаним на сайті.