Доставка та оплата

Як Ви можете оплатити своє замовлення?

Компанія «Сітібуд» пропонує вам три варіанти оплати і що важливо, тільки у нас найменший мінімальний розмір оплати на ринку. Він складає всього 20% від вартості, а вся інша сума сплачується безпосередньо при отриманні вашого замовлення.

Тільки у нас найнижчі ціни на всі види робіт та весь асортимент продукції для покрівлі дахів.

Найзручніші варіанти оплати на ринку:
Доставка та оплата
Готівковий розрахунок
Доставка та оплата
Безготівковий розрахунок
Доставка та оплата
Приват 24

Компанія «Сітібуд» має ряд професійних досягнень:

Доставка та оплата
Напрацьована роками база клієнтів, серед яких великі будівельні компанії та приватні домовласники, постійно поповнюється новими замовниками.
Доставка та оплата
За останні декілька років нашої діяльності штат компанії розширився до 10 висококваліфікованих співробітників.
Доставка та оплата
С кожним роком ассортимент продукції нашого магазину покращується та розширюється, а ціни при цьому залишаються на тому ж доступному рівні, як і раніше.

Серед послуг, що надаються компанією «Сітібуд», не лише продаж всіх видів покриттів для даху та аксесуарів, але й проектування даху, монтаж різних покриттів, виконання ремонтніх робіт и робіт по реконструкції старих конструкцій.

Декілька переконливих причин звернутися в «Сітібуд»:
Доставка та оплата
Наші спеціалісти завжди прислуховуються до побажань покупців та радять тільки ті покриття, які дійсно ідеально підійдуть для вашого даху.
Доставка та оплата
Виїзд нашого спеціаліста на ваш об’єкт для виконання замірів та пропереднього прорахунку вартості матеріалів та покрівельних робіт абсолютно безкоштовний.
Доставка та оплата
Доставка виконується швидко та завжди в обговорені терміни, при цьому вам не доведеться турбуватися про збереженість вашого товару, адже ми беремо всю відповідальність на себе.