Композитна черепиця

Каталог товарів

Композитна черепицяПредставляємо вашій увазі сучасний елітний покрівельний матеріал 21 століття – композитну черепицю.

Цей вид покрівлі був розроблений і представлений на ринку будівельних матеріалів зовсім недавно – близько 10 років тому. За такий короткий проміжок часу, він вже встиг стати популярним, як у домовласників, так і у будівельників. Перші по достоїнству оцінили всі експлуатаційні переваги його, другі – зручність монтажу.

До класу «елітних» композитну металочерепицю відносять через поєднання відмінної якості, естетики і досить високу вартість. На захист, скажімо, що переваги композитної черепиці повністю окуплять витрати на придбання.

Композитна черепиця – що це?

композитная металлочерепицаВона має багатошарове пристрій. Розробники прагнули створити універсальне покриття для даху, що поєднує в собі весь досвід будівництва та новітні досягнення науки і технічного прогресу.

Основою служить лист якісної міцної сталі товщиною від 0,3 до 0,9 мм. Головна вимога до стали – зберігати гнучкість без шкоди для міцності.

Для захисту від корозії, сталь покривають спеціальним сплавом алюмоцинком. На сьогоднішній день він визнаний матеріалом з кращими антикорозійними якостями.

Наступні шари поєднують декоративні і захисні властивості: акрилова грунтовка, фарба; гранули натурального каменю і фінальна акрилова глазур.

Композитну черепицю виробляють у вигляді листів невеликих розмірів. Це допомагає уникнути зайвих витрат матеріалів, дає додаткові переваги при монтажі.

Виробники продумали все до найдрібніших деталей. До кожної моделі в тому ж стилі і кольорі, випускаються спеціальні елементи кріплення і аксесуари. Це капельники конденсату, карнизні планки, різні види повітря відводів для системи вентиляції, елементи ендова, конькові елементи і багато іншого.

Звертайтеся до наших консультантів в Сітібуд – вони допоможуть правильно підібрати повний комплект.

Передбачені баночки з акриловою фарбою і гранульований камінь – замаскувати згини і розрізи.

Основні переваги покрівлі з композитної черепиці

  1. композитная черепица киев Чи не нагрівається під впливом сонячних променів. Зберігає первісне фарбування.
  2. Атмосферні опади, перепади температури – все це не робить на черепицю впливу протягом довгих років.
  3. У порівнянні з металочерепицею, гарні ізолює від зовнішнього шуму, зберігає тепло. Це дозволяє економити кошти і час на монтажі ізоляційних матеріалів.
  4. Високий рівень пожароустойчивости, що є серйозною перевагою, як в громадських будівлях, так і в житлових приміщеннях.
  5. Простота монтажу з використанням сучасних технологій дозволяє створювати даху складної форми з великим кутом нахилу. У деяких випадках, можна навіть не демонтувати старе покриття – встановлювати черепицю поверх.
  6. Зовнішній вигляд композитної металочерепиці зберігає всі естетичні особливості традиційної керамічної з відтіненим сучасним досконалістю геометричних форм.

Чому треба купувати композитну черепицю у нас

Наша компанія працює з перевіреними виробниками, що створюють покриття найкращої якості.

Купивши композитну черепицю в Києві у нашої фірми – ви отримуєте шанс на знижки для монтажу фахівцями високої кваліфікації з великим досвідом подібних робіт.

Монтаж покрівлі – процес багатоетапний, на кожному етапі буде потрібно суворе дотримання технологій, тому без достатнього досвіду краще не намагатися його здійснити. Порушення технологічного процесу може привести до протікання даху або, навпаки – до поганої вентиляції всередині приміщень.