Композитна черепиця QueenTile

Каталог товарів

Композитна черепиця QueenTile є високоміцним і сучасним покрівельним матеріалом, який виготовляється українською компанією Мегасити (Megacity). Те, що в першу чергу виділяє таке покриття, це його вишуканий зовнішній вигляд і можливість тривалої експлуатації покрівлі. Досить купити композитну черепицю QueenTile для того, щоб ваша покрівля заграла неймовірними фарбами і прикрасила архітектуру всієї будови.

Чим вирізняється композитна черепиця Квінтайл

Продукція Квінтайл – це результат копіткої роботи команди професіоналів, які в своїй діяльності застосовують тільки кращі технології, обладнання та матеріали.

Елітне якість. Продукція виготовляється з таких матеріалів, які дозволяють отримати в результаті найкращі зовнішні дані, найвищі показники зносостійкості і довговічності. Продукція Квінтайл здатна скласти конкуренцію найвідомішим і іменитим аналогам, які пропонують європейські заводи.

Вишуканий дизайн. Неповторність дизайну покриття полягає в вишуканих лініях і вигинах профілю, які тонко доповнює кам’яна посипання різних відтінків. Естетичні колірні рішення в поєднанні з вдалою геометричною формою дозволяють отримати в результаті дивовижної краси покрівлю.

Довговічність служби. Вся продукція QueenTile має гарантію від виробника на 50 років і це підтверджено в результаті проведення випробувань з подальшим укладенням експертів. Протягом всього терміну ваша покрівля зберігає ідеальні характеристики, свій вихідний відтінок і цілісність покриття.

Простота монтажу. Унікальна особливість, якої відрізняється композитна черепиця Квінтайл, полягає в тому, що ви можете вибрати матеріал різних розмірів – виробник пропонує листи, що складаються з 1, 3 або 6 тайлів. Можливість вибору розмірів покриття допоможе спростити весь монтажний процес, і значно прискорить його терміни його виконання. До того ж кількість відходів після проведених покрівельних робіт буде близьке до нуля.

Купити композитну черепицю QueenTile в Києві

Ціна на покрівлю QueenTile набагато привабливіше, ніж на конкурентну продукцію. Незважаючи на те, що покриття виготовляється в Україні, в безпосередньому виробничому процесі застосовуються тільки сучасні і якісні складові – це:

  • найміцніша і зносостійка сталь, поліпшена наявністю шару алюмоцинка,
  • надійний і ефектний камінь у вигляді гранульованої посипання,
  • додаткові функціональні шари – алюмоцинкових і акриловий.

Кольорова гама

Володіючи неповторним і навіть впізнаваним архітектурним стилем, така продукція все частіше стає предметом уваги покупців покрівельних матеріалів. Виняткова і вишукана виразність покрівлі з покриття марки Евертайл – це гідне і правильне рішення домовласника, який робить ставку не тільки на приємні зовнішні дані, але і на найбільшу тривалість служби матеріалу.