Композитна черепиця QueenTile Standart

відгуків: 1

Композитна черепиця QueenTile Standart – сучасний матеріал для покрівельного будівництва, якому з кожним днем довіряє все більше домовласників. Зростаюча популярність матеріалу пов’язана з тим, що приємний зовнішній вигляд покрівлі викликає прихильність до себе домовласників, до того ж гідні технічні параметри підсилюють такий інтерес. Достатня жорсткість листів і стійкість до різних умов експлуатації роблять продукцію Квінтайл Стандарт інетерсной для звичайного покупця з базовими вимогами до покрівельного матеріалу.

Продукція QueenTile Standart проводиться на сучасному обладнанні від італійських постачальників. Виробнича лінія повністю автоматизована, що дозволяє отримати найвищу якість продукції, що випускається.

Особливості покриття

Композитна черепиця Квінтайл Стандарт цікава тим, хто хотів би купити гідний і гарний покрівельний матеріал. У такого покриття є ряд переваг – це:

  • Використання алюмоцинка робить покрівлю в рази міцніше, надійніше і довговічніше.
  • Акрилові складові поставляються європейським виробником і виготовлені відповідно до запатентованої формули.
  • Продукція має сертифікати якості, гарантійну документацію, що говорить про відповідальність виробника.

Про те, якого рівня якість у продукції Квінтайл Стандарт, кажуть постійні лабораторні випробування, які проводяться в Німеччині на базі хімконцерну BASF.

Купити композитну черепицю QueenTile Standart в Києві

Купити черепицю QueenTile Standart пропонує «Сітібуд» – компанія, яка знає все про пристрій довговічною покрівлі. Якщо ви зупинитеся на цьому матеріалі, будьте готові до її бездоганною службі і тільки позитивним враженням від експлуатації матеріалу. Наявність продуманої системи замків дозволить отримати в результаті монтажу монолітну поверхню покрівлі.

 

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера