Водосточні системи

Каталог товарів

Про необхідність установки системи водостоку даху годі й казати – в цьому немає сумнівів. І це не залежить від вибору покрівлі – будь то натуральна черепиця або металочерепиця. Хотілося б ще раз підсумувати її переваги:

 • під час дощу зменшує кількість води, яка потрапляє безпосередньо на стіни будівлі і таким чином запобігає їх передчасному руйнуванню, появі цвілі і вогкості всередині приміщень;
 • відводить стоки води подалі від будівлі – профілактика підмивання та руйнування фундаменту, затоплення підвалу;
 • правильно встановлена і доглянута водостічна система покрівлі не дасть воді застоюватися і намерзати бурульками в зимовий час;
 • дозволяє збирати дощову воду для господарських цілей.

Водостік – продумуємо вибір заздалегідь

Вибирати варіанти водостічної системи слід завчасно, ще на етапі планування даху, як мінімум з наступних причин:

 • система водостоку покрівлі, крім своїх основних функцій, буде виконувати ще й декоративну – правильний підбір підтримає загальний дизайн будівлі, додасть йому естетичної завершеності та індивідуальної привабливості;
 • монтаж деяких кріпильних елементів і зливів (наприклад, уздовж мансардних вікон, уздовж межі внутрішніх кутів для даху складної конструкції) може знадобитися виконувати вже під час будівництва даху;
 • край зливного жолоба повинен бути правильно розрахований по відношенню до площини самого даху.

На нашому сайті здійснюється продаж водостічних систем різних моделей від різних виробників. Фахівці радять не розкидатися, не вибирати окремо труби, жолоби і т.п., а розглядати їх як частини єдиної цілої моделі. Це дозволить уникнути не стикувань і накладок при монтажі.

Не забувайте при виборі враховувати, що всі елементи водовідливу повинні бути виконані в одному стилі і кольорі – гармонійно і естетично. А також добре поєднуватися з покрівельними матеріалами.

Різні типи – обговорюємо варіанти

З яких матеріалів виконують сучасні водостоки?

 1. Оцинкована сталь, покрита полімерним складом. Покриття покликане заглушити звуки капає води і збільшити термін служби. Варіант вважається популярним, завдяки поєднанню надійності і доступності – вироби не деформуються і довше зберігаються, як при високих, так і при низьких температурах.
 2. Тонкий алюмінієвий лист, покритий захистом. Відмінні особливості-легкий, стійкий до корозії, має достатню міцність.
 3. Водостоки з міді. Це варіант вважається елітним, високо естетичним і досить дорогим. Природно, для підвищення терміну експлуатації, поверхню покривають латунню і оксидується.
 4. Пластик. Водовідливи з цього матеріалу мають цілу низку переваг, до яких відносять: легкість, безшумність, є низьку ціну і простоту монтажу. Однак один великий недолік обмежує їх застосування в наших кліматичних умовах: при низьких температурах, що утворилося всередині труби лід може розірвати її.

Розрізняють ще водовідливи за формою жолоба – круглі або прямокутні, але принципової різниці в експлуатації у них немає – тільки естетичні уподобання господарів.

Ціни на водостічні системи, представлені нашим сайтом, підійдуть для гаманця будь-якої товщини – звертайтеся за консультацією до наших фахівців, допоможемо вибрати оптимальний варіант поєднання ціни та якості.

Обговорюємо деякі тонкощі – радять люди з досвідом

За водостоками необхідно періодично доглядати: прибирати гілки і листя з жолобів, перевіряти прохідність труб. Рекомендуємо встановити спеціальні грати на воронку або весь жолоб – вони допоможуть запобігти потраплянню крупного сміття. Монтаж бажано проводити одночасно з укосами на даху.