Водостічні системи Roofart

відгуків: 1

Водостічні системи Roofart – металеві покрівельні аксесуари для своєчасного та ефективного відведення опадів і талих вод з покрівлі будинків і інших типів будівель. Використовуючи системи водостоків Руфарт, Ви можете бути впевнені не тільки в їх довговічності, але і в тривалого збереження ідеального зовнішнього вигляду вашого будинку.

Водостічні системи Roofart

Щоб використовувані в облаштуванні покрівлі аксесуари не порушували гармонію будови, виробник подбав про гідних зовнішніх даних виготовлених систем. Більше того, водостоки Roofart навіть прикрасять вашу покрівлю та вдало з’єднають її зі стінами будівлі, створюючи цілісну будівельну конструкцію.

Як влаштовані водостічні системи Roofart

Основний елемент матеріалу – це жолоб, він виконаний у вигляді напівкруглого перетину і має два поздовжні ребра жорсткості. Для того, щоб їх з’єднати між собою, не доведеться використовувати клейові склади. Для цього застосовують спеціальні хомути і гумові ущільнювачі, які додатково обладнані затискними пристроями. Немає підстав сумніватися в міцності з’єднаних між собою жолобів, адже вони мають спеціальні елементи з’єднання.

Переваги системи водостоку Руфарт

  • Високий стандарт якості. Виготовлені відповідно до новітніх технологій системи можуть продемонструвати бажаний рівень довговічності і міцності, що дуже важливо для покрівельного аксесуара даного виду.
  • Великий вибір відтінків. Завдяки наявності широкої палітри відтінків кожен домовласник може підібрати оптимальний колір вироби, який буде гармонійно виглядати в уже наявних умовах експлуатації.
  • Легкий і простий монтаж. Простота конструкції і з’єднання між собою окремих жолобів робить процес установки простим і легким заняттям навіть для непрофесійного будівельника.
  • Офіційна гарантія. Згідно з даними виробника гарантійний термін поширюється на 15 років, на практиці ж він може істотно збільшуватися.

Купити водостічні системи Roofart в Києві

Якщо Вам потрібні водостоки Руфарт стандартних розмірів або ж є необхідність в замовленні виробів під конкретні вимоги, ви можете сміливо звертатися в компанію «Сітібуд» і саме тут купити водостоки Roofart. Ми впевнені, що після покупки і установки аксесуарів, ви в самому найближчому майбутньому зможете переконатися у всіх перевагах матеріалу.

Доповнивши зовнішні характеристики будови і виконавши важливу функцію відводу води з поверхні покрівельної конструкції, аксесуари виробництва компанії Руфарт викликатимуть у Вас захоплення, а покупка і вкладення в неї стануть повністю виправдані.

Професіоналізм штату корпорації і використання сучасних технологій і розробок дозволило отримати такий гідний рівень покрівельної продукції. Дуже продумана система стоків в рази виграє у продукції найближчих конкурентів, а доступна вартість послужить ще однією причиною для подібного придбання.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук