Фасадні матеріали

Каталог товарів
sajding
Сайдинг
відгуків-
0
Купити
1
Фасадні матеріали
Блок хаус металевий
відгуків-
0
124грн.
145грн.
Купити
2

Споруда будинку проводиться поетапно. Спочатку йде будівництво основи, потім монтаж покрівельних матеріалів, установка вікон і дверей, утеплення стін і в ув’язненні оздоблювальні роботи зовнішньої частини будівлі.

Існують різноманітні оздоблювальні матеріали для фасадів будинків. Вони допомагають позбутися від багатьох проблем, наприклад, виправляють нерівні стіни, виробляють їх ремонт або утеплення.

Можна виділити основні сучасні матеріали для оздоблення фасадів:

  • камінь;
  • цегла;
  • газоблок;
  • сайдинг;
  • блок хаус;
  • панелі з пластика і багато інших.

Характеристика декількох видів фасадних матеріалів

Самий класичний облицювальний матеріал для фасаду це штукатурка. Підходить для використання під різні види будівельних елементів – шлакоблок, піноблок, газосилікат. Найчастіше оштукатурювання проводиться по утепленим стін.

Перед нанесенням штукатурки потрібно підготувати основу або застосовувати армуючої сітки.

Покров нанесеного будівельного речовини може бути дизайнерським нерівним або шліфованим. Для незвичайного нанесення використовується валик або штамп. Оштукатурювання прекрасно поєднується з каменем. Наприклад, каменем можна прикрасити кути будівлі, вікна, колони, або виступи.

Якщо розглядати штучний або натуральний камені. Те такі оздоблювальні матеріали для фасаду приватного будинку або котеджу можуть використовуватися окремо без штукатурки.

Вони накладаються на суміш з цементу. Така робота досить дорога і займає чимало часу. Безсумнівним плюсом каменю вважається його довговічність.

Ще один вид для оздоблення фасаду – це клінкерна плитка. Вона цілком стійка до температур і різних погодних умов. Має безліч відтінків і різних типів фактур.

Наступний вид оздоблювального речовини для будинку це дошки або блок хаус. Найчастіше використовується для дерев’яних стін, або будівель з піноблоку. Таким чином, можна перетворювати старі, втомлені на вигляд стіни будинків.

Що стосується сайдинга, то його переваги в простому догляді, легкої установки і гарантії безпеки.

При установці сайдинга в зимову пору, потрібно враховувати його відміну високим термічним розширенням.

Керамічна цегла як сучасний фасадний матеріал виробляється з глини за спеціальними технологіями. Це робить його міцним, звукоїзолірующим, морозостійким з низьким рівнем поглинання вологи. Цегла має різноманітну палітру структур і квітів.

Будинки з обробкою цегли виглядають досить презентабельно протягом багатьох років.

Всі облицювальні матеріали для фасадів мають різні свої переваги.