Фальцева покрівля

Каталог товарів

Фальцева покрівля – це надійний металевий матеріал для покрівлі дахів, що має ідеально гладку поверхню та герметичні з’єднання. Сучасний зовнішній вигляд, бездоганна служба на кілька десятиліть та відсутність обов’язкового догляду – найбільш ємний та точний опис, яким характеризується фальцева покрівля.

Що являє собою клікфальц

Клікфальц – це практичний та витривалий покрівельний та фасадний матеріал, який набув особливої популярності в останні роки. Незважаючи на багаторічну історію, якою відрізняється фальцева черепиця, навіть зараз у виробництві цього матеріалу шукають нові рішення та працюють над удосконаленням даного будівельного матеріалу. Перш, ніж купити фальцеву покрівлю, дізнайтесь більше про те, як влаштований цей матеріал. Компанія “Сітібуд” рекомендує ознайомитися з особливостями, які має клікфальц і прийняти рішення про його покупку, зваживши всі плюси та мінуси виробу. Отже, фальцева покрівля:

  • Виготовляється з листового металу, яким може стати оцинкована сталь, мідь, алюміній та сплав цинк-титан.
  • Виконана із тонких металевих листів, з’єднаних між собою спеціальним замком, який ще називають фальц.
  • Монтується без необхідності робити в листах отвори, оскільки кріплення виконується за рахунок наявності клямерів.

Яка ціна на клікфальц?

Вартість фальцевої покрівлі буде значно вищою, ніж інших варіантів облаштування покрівельної конструкції. Це очевидно для будь-якого домовласника, який хоч трохи розуміється на покрівельних покриттях. Ціна на фальцеву покрівлю варіюється в залежності від рівня якості продукції, які визначають три основні фактори:

  1. Метал та його товщина. Різні варіанти продукції припускають використання металу товщиною від 0,3 до 0,8 мм, при цьому ним може бути сталь або мідь або інші сплави, тому вартість даху фальцевого буде відрізнятися від вибраних параметрів.
  2. Кількість оцинкування. Параметр, який визначає рівень захисту металевого покриття корозії. Рекомендація від компанії «Сітібуд» – не менше 140 г/м2. У такому разі фальцевий дах буде дійсно добре захищений від опадів та їх негативного впливу.
  3. Наявність та тип полімеру. Полімерне покриття – це не лише зовнішній вигляд вашого даху та його відтінок, це ще й термін експлуатації. Є глянсовий і матовий полімер, між ними різниця в товщині всього 10 мкм, але в термін експлуатації це відчутно.

Якщо вам подобається фальцева покрівля, правильно відразу враховуватиме і вартість монтажу. До вартості покрівельного покриття додавайте і вартість монтажу, щоб створити точну картину, в яку суму вам може обійтися дане будівництво.

З якої сировини вибрати основу?

Фальцева покрівля чи фальцевий фасад – це один і той матеріал, який має певні технічні характеристики. У вигляді основи будівельного матеріалу використовується один із видів металу, але дуже важливо розуміти, якою ж буде різниця в терміні служби виробу з різної сировини.

  • Сталь. Сировина, з якої виготовляється не тільки фальцева черепиця, а також низка інших популярних покрівельних покриттів. За умови, що товщина сталі буде близько 0,55 мм, а цинку мінімум 180 грамів, термін служби матиме така фальцева покрівля не менше 40 років.
  • Мідь. Аркуші з міді належить до преміального сегменту продукції, тому ті, хто вирішив замовити покрівлю фальца, потрібно реально оцінювати свої фінансові можливості. Адже це не лише продукція з терміном служби понад 50 років, а й досить висока ціна клікфальця.
  • Титан-цинк чи алюміній. Продукція з такими вихідними джерелами зустрічається рідко, адже вона досить дорога, хоч і має неймовірно тривалі перспективи служби. Рідко хто наважиться замовити фальцеву покрівлю в такому ціновому діапазоні, навіть незважаючи на всі перспективи використання.

Купити клікфальц або покриття з класичним замком вирішує тільки покупець, а дізнатися більше інформації про перевагу кожного виду замкового з’єднання ви можете у Сітібуд. Фальцева покрівля стане не просто головною перевагою вашого житла, а й найвигіднішим капіталовкладенням.