Водостічні системи Docke

відгуків: 1

Водостічні системи Docke – аксесуар для покрівлі, застосування якого знижує негативні впливи опадів на декоративну складову фасадів будівлі. Водостоки Docke виготовляються під однойменною німецьким брендом, але саме виробництво знаходиться в Росії. Весь виробничий процес ретельно контролюється німецькою компанією «D.Ö.C.K.E. Systemlosungen Gmbh».

Завданням систем водостоку є запобігання руйнування фасадів, стін і фундаменту будівлі під негативним впливом опадів. Компанія Деці використовує виключно передові технології в ході випуску продукції, також при цьому використовуються саме якісну сировину і обладнання.

Які матеріали застосовують для виготовлення водостоків Docke

Оскільки компанія зважилася на випуск пластикових водостоків після успішно налагодженого виробництва вінілового сайдинга, для цього вона вирішила застосовувати полівінілхлорид, сталеву оцинковану основу і мідь.

У сучасному світі практично неможливо зустріти новий будинок або будівля без системи стоку води. Вона не тільки служить заключним акордом в ході оформлення покрівельної конструкції, але і несе досить важливу функцію – забезпечення схоронності зовнішніх і міцності фасадів і фундаменту будівлі.

Чому варто купити водостічні системи Docke

Цьому є ряд причин, серед яких:

 • Ви зможете бути впевнені в тому, що міцні пластикові аксесуари зможуть успішно витримувати навіть самі великі навантаження механічного характеру.
 • Чи не доведеться також турбуватися про те, що матеріал буде схильний до виникнення тріщин під впливом низьких температур і деформації під впливом високих.
 • Оскільки вага пластикових елементів зовсім незначний, не виникає додаткових навантажень на несучі стіни будівлі.
 • З огляду на високий рівень герметичності системи водостоків Деці, немає необхідності використовувати додаткові ущільнювачі.
 • Розрахунок необхідної кількості можна виконати своїми силами точно, як і безпосередній монтаж систем.

Незалежно від наявного екстер’єру є можливість вибрати бажаний і гармонійний відтінок вироби.

Елегантність і практичність пластикових систем водостоку Docke зробили продукцію даного виробника вельми популярною на ринку. Крім цього, купити водостічні системи Docke можна зовсім недорого – наприклад, в магазині «Сітібуд».

Випускається дана продукція в двох серіях:

 • Люкс
 • Стандарт

Водостічні системи DockeПерший варіант підійде для тих випадків, коли необхідно подбати про стік більшої кількості опадів, ніж в стандартних ситуаціях. Для цього системи обладнані таким чином, що вони можуть пропускати більший обсяг опадів і немає небезпеки їх скупчування в самих трубах.

Більш лояльна вартість пластикових систем стоку води від Деці серії Стандарт можлива завдяки оптимальному співвідношенню якості і його повної відповідності вартості матеріалу.

Водостічна продукція представлена в різних колірних рішеннях і може бути вдало підібрана під будь-які побажання замовника.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера