Водостічні системи Rainway

відгуків: 1

Водостічні системи RainwayВодостічні системи Rainway – покрівельні аксесуари українського виробництва, які стануть відмінним рішенням завдання щодо відведення талих вод і опадів з покрівельної конструкції. Щоб в дощові дні вода не стікала по фасадах будівель і не впливала негативно на конструкцію фундаменту, практично завжди при облаштуванні будинків використовують водостоки.

Rainway – компанія, яка спеціалізується на випуску якісних систем стоку води і пропонує їх у відмінному асортименті різних елементів. Таку систему можна з’єднати з наземними водовідводами і каналізацією.

Особливості виробництва продукції Rainway

Водостоки Rainway створені українською компанією відповідно до високих стандартів якості і виключно за сучасними технологіями. Сировиною для виробництва служить не пластифікований полівінілхлорид, в якому містяться добавки. Саме так забезпечується бажаний ефект запобігання впливу оточуючих факторів – опадів і сонячного впливу.

Складові систем, а саме труби і жолоби, виготовлені згідно інноваційної технології коекструзії. У дизайні відсотків переважає універсальність і класичні рішення, тому з їх допомогою можна облаштовувати будь-які будови і покрівельні конструкції.

Палітра кольорів

Які переваги експлуатації мають водостоки Rainway

  1. Доступна вартість. Продукція компанії по праву вважається одним з найбільш доступних варіантів відсотків на ринку, адже вони виготовлені в нашій країні.
  2. Високий рівень якості. Уже кілька років для виготовлення продукції застосовується німецьке сировину виняткової якості.
  3. Гідний асортимент. Залежно від типу будови ви можете підібрати більш вдалий варіант систем, які матимуть бажані параметри.
  4. Колірна палітра. З представлених виробником шести відтінків Ви зможете вибрати один, який найбільш точно буде підкреслювати індивідуальність вашого будови і покрівлі в загальному.
  5. Морозостійкість. Згідно з технічними характеристиками і досвіду використання продукції, можна бути впевненими в тому, що таким водостоків не страшні морози навіть до -40 градусів за Цельсієм.
  6. Стійкість до високих температур і УФ-променів. Оскільки за складом такі системи виготовлені з пластику, важливо, щоб вони були не схильні до негативного впливу сонця. Їм не страшна висока температура до +60 градусів.

Купити водостічні системи Rainway в Києві

У «Сітібуд» можна купити водостоки Rainway по найприйнятнішою на ринку ціною. При виборі враховуйте необхідність вибору системи з гумовими ущільнювачами. Також завжди дивіться, яка ширина герметизирующих гумок.

Сучасний склад матеріалу дозволяє за рахунок унікальності хімічної структури уникати впливу кисню і озону. Згідно тестуванню, термін служби матеріалу становить близько 50 років. Саме довговічність, надійність і доступність є основними плюсами продукції компанії Реінвей.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера