Водостічні системи Bryza

відгуків: 1

Водостічні системи Bryza – сучасні покрівельні вироби для відводу опадів з покрівлі з метою збереження декоративних властивостей фасадів. Присутній продукція даного виробника на ринку вже близько 15 років. За цей час вона змогла стати одним з найбільш затребуваних варіантів серед покупців. Що стало запорукою такого успіху?

Асортимент продукції

Водостоки Bryza представлені в чотирьох варіантах, різниця між якими – в розмірі жолоби.

 • 125/90 мм – найоптимальніший варіант для облаштування котеджів стандартної конструкції.
 • 150/110 мм – рішення для дахів великої площі.
 • 100/90 мм – параметри жолоби і труби дозволяють використовувати його в завершальному будівництві покрівлі невеликій площі.
 • 75/63 мм – аналогічно попередньому варіанту, цей тип відсотків застосовується в основному при невеликих розмірах покрівлі.

Всі типорозміри представлені в повному наборі комплектуючих, тому ви можете купити водостічні системи Bryza точно в тих розмірах, які необхідні для вашої конкретної покрівлі.

Завдання системи стоку води – дбати про безпеку ідеального зовнішнього вигляду фасадів і зберегти міцність фундаменту. Не варто економити на покупці покрівельних аксесуарів. Адже в будь-якому випадку роботи по оновленню стін будівлі або зміцнення фундаменту обійдуться в рази дорожче, ніж просто купити водостоки Бризу.

Переваги систем

 • Невелика вага. Водостічна система Бризу з ПВХ відрізняється зовсім незначною вагою. Для будівельників це плюс, адже цей факт спрощує процес монтажу і поводження з виробом. Крім того, з такими системами працювати зручно, тому вам буде під силу навіть своїми руками і без допомоги спеціальних пристосувань встановити стоки.
 • Широкий вибір комплектуючих. Оскільки продукція даного виробника поставляється в широкому асортименті різних комплектуючих, для будівельників завдання монтажу ще більше спрощується.
 • Зручність установки. Маючи в наборі гумові ущільнювачі, вам вдасться позбавитися від зайвого клопоту, пов’язаних з установкою відсотків, адже вони не мають потреби в додатковому склеюванні стиків. Щоб з’єднати всі складові однієї системи, потрібно просто натиснути засувку.
 • Ефективність служби систем сходу Бризу гарантується правильною установкою. Якщо Ви не впевнені, що своїми силами у вас вийде все правильно, тоді краще звернутися за кваліфікованою допомогою будівельників.

Продукція даного виробника була виготовлена з урахуванням недоробок конкурентів для того, щоб отримати продукт найвищої якості. Маючи в своєму розпорядженні усіма необхідними інженерними знаннями, використовуючи сучасні технології і чималий досвід в переробці матеріалів з ПВХ, виробник досяг бажаного – налагодив випуск високоякісних систем водостоків.

Купити водостічні системи Bryza в Києві

Кращі цінові пропозиції на системи водостоків Бризу очікують вас в нашому магазині – «Сітібуд» допоможе підібрати всі елементи для грамотного облаштування стоків.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера