Композитна черепиця Gerard

logogerard

Композитна черепиця Gerard використовується в тому випадку, якщо домовласникові хочеться отримати не лише гарну, а й функціональну покрівлю. Функціональність покрівлі залежить від її технічних даних, а також дозволяє виконувати всі необхідні завдання та функції протягом всього життєвого циклу покрівельного покриття. Купити композитну черепицю Gerard пропонуємо ми – компанія «Сітібуд», а основний вигодою від співпраці з нами стане – доступність матеріалу і оперативність виконання замовлення.

Про які особливості покрівлі Джерард потрібно знати

Про міцність матеріалу свідчить не тільки велика частка позитивних відгуків споживачів, але і вельми вселяє склад листів. Використаний в основі черепиці сталевий лист характеризується товщиною в 0,46 мм, а покривається він спеціальним складом з двох сторін. У складі шару захисну функцію виконує алюмоцинк – саме ця складова дає шанс уникнути передчасних руйнувань покрівельного полотна під впливом корозії або інших впливів. В даному шарі кількість цинку всього на п’ять відсотків менше, ніж алюмінію, а товщина самого кулі становить 40 мікрон (якщо говорити про зміст – то це 150 грам на м.кв.). В рази стійкіше, ніж раніше, сталевий лист може демонструвати ще більш високі показники служби і зносостійкості.

Де проводиться композитна черепиця Gerard

Виробництво такого покриття налагодила новозеландська компанія Ahi Roofing, яка має філії в різних європейських країнах. Поставки високоякісної покрівельної продукції ведуться споживачам близько 80 країн, а попит обумовлений високими показниками служби покриття.

Покриті кам’яною крихтою, сталеві профільовані листи можуть бути виконані в одній з шести колекцій, і в 19 колірних варіаціях – як однотонних, так і комбінацією декількох квітів в одному матеріалі. Всі варіанти профілю є розробкою компанії Ахи Руфін, тому стає можливим підібрати матеріал з імітацією під натуральну деревину або ж під натуральну глиняну покрівлю.

Купити композитну черепицю Gerard в Киеве

Продукція бренду Джерард заслуговує на увагу завдяки тому, що відрізняється:

  • Якістю. Для покрівлі такі властивості, як довговічність і міцність, вважаються найважливішими, а застосовуючи черепицю Джерард Ви крім того отримуєте неперевершений вигляд вашого даху. Вишуканість дизайну форми і унікальний склад кам’яної посипки дозволяють отримати гарне і стійке до будь-яких впливів покриття.
  • Доступністю. Якщо врахувати майбутній термін експлуатації і мінімізацію витрат на ремонти, то вартість облаштувань покрівлі з даного матеріалу не здасться такою високою.
  • Унікальним складом. Для виготовлення виробник застосовує тільки натуральний камінь, виключно якісну сталь і задіє працю кваліфікованого персоналу. Інноваційне обладнання гарантує ідеальне профілювання листів, що в свою чергу забезпечить вас від можливих проблем з монтажем листів матеріалу.