Композитна черепиця Gerard Shake

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1257 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,5 кг/м.кв.
Кількість листів2,16 листа в м.кв.
Площа загальна0,46 м.кв.

Композитна черепиця Gerard Shake – це один з видів покрівельної продукції від всесвітньо відомого бренду AFI Roofing. Виробник подбав про те, щоб у виробництві матеріалу використовувалися як традиційні підходи, так і впровадження нових, передових технологій. В продукції Gerard Shake втілений європейський стиль, який так часто використовували німці і французи в далеких 17 і 18 століттях. В ті часи покрівля виготовлялася з певних деревних порід (наприклад, з кедра), для чого з сировини сокирою рубалися окремі дерев’яні плитки.

Як проводиться черепиця Джерард Шейк

В даному профілі максимально точно повторюється фактура дерева, таким чином ми можемо отримати імітацію в зовнішньому вигляді даху під кедрова покриття. Одночасно з відмінними зовнішніми характеристиками матеріалу вдається демонструвати і інші плюси:

  • Зносостійкість.
  • Антикорозійність.
  • Несхильність впливу температурних перепадів.
  • Довговічність.

Також одним з незаперечних переваг покрівлі Джерард Шейк можна вважати її легку установку завдяки максимально зручному кріпленню листа і його оптимальним розмірам.

Процес виробництва виконується з використанням якісної новозеландської стали, яка покривається сплавом з цинку і алюмінію. Підсумком такого поєднання стає високий ступінь захисту матеріалу, що значно перевершує звичайну оцинковану сталь за своїми властивостями і характеристиками. Кам’яною крихтою досягається отримання індивідуального відтінку матеріалу, а також така покрівля набуває більш привабливий весняний вид.

Купити композитну черепицю Gerard Shake можна у нас на сайті – «Сітібуд» радує клієнтів не тільки цінами, але і сервісом. Ми впевнені, що покрівля з такого покриття стане справжньою окрасою вашого нового будинку і доповнить його зовнішню індивідуальність.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера