Композитна черепиця Gerard Heritage

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1257 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,9 кг/м.кв.
Кількість листів2,17 листа в м.кв.
Площа загальна0,46 м.кв.

Композитна черепиця Gerard Heritage – одна з численних розробок всесвітньо відомого виробника покрівельних покриттів AFI Roofing. Появою черепиці Джерард в профілі Херитаж компанія зобов’язана своїм клієнтам, які часто виявляли бажання побачити в продукції компанії відгомони архітектурного минулого в поєднанні з сучасними дизайнерськими рішеннями. У підсумку на ринку з’явилася продукція з незвичайною формою хвилі, при цьому геометрія панелей створена таким чином, що накладення листів внахлест забезпечує міцність покрівельного полотна.

Штампується продукція Gerard Heritage зі сталі, яка відрізняється високими технічними характеристиками. Далі слід ряд виробничих етапів з нанесення численних функціональних шарів покриття.

Особливості матеріалу

Сплав з алюмінію, цинку і кремнію застосовують з тією метою, щоб досягти найвищого ступеня захисту покрівлі від корозії, а також для того, щоб можна було реалізувати відмінну тепло-і гідроізоляцію покрівлі.

Колір кінцевого продукту – це результат застосування не синтетичних речовин, а натурального каменю. Кам’яна крихта в свою чергу доповнює унікальність покриття, надаючи йому натуральності, вишуканості і багатого зовнішнього вигляду.

Купити композитну черепицю Gerard Heritage в Києві

Ми пропонуємо на нашому сайті купити Gerard Heritage в Києві. Популярність покрівельних покриттів такого типу надзвичайно зросла за останні 10 років, адже саме з використанням такого матеріалу, як Джерард Херитаж, можна досягти візуальної індивідуальності в будівництві покрівлі. Крім відмінних зовнішніх даних, ви також:

  • отримаєте тривалий термін служби – мінімум 50 років,
  • мінімізуєте будь-які дії по догляду за покрівлею,
  • полегшите монтажний процес будівельній бригаді.
Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера