Композитна черепиця Gerard Diamant купити в Києві. Ціна на черепицю Gerard Diamant | Citybud

Композитна черепиця Gerard Diamant

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1260 мм
Ширина робоча400 мм
Вага6,5 кг/м.кв.
Кількість листів1,98 листа в м.кв.
Площа загальна0,50 м.кв.

Композитна черепиця Gerard Diamant – це поєднання міцності, елегантності і довговічності. Якщо Ви в пошуку покриття, здатного в рази поліпшити зовнішній вигляд вашого будинку, тоді вам варто купити черепицю Gerard Diamant. Як і вся продукція компанії, покрівля Diamant є еталоном якості та довговічності покрівельного матеріалу.

Особливість профілю Діамант

Покриття Gerard Diamant як відмітну рису має збільшену на десять відсотків площа листа. Відповідно і в зовнішньому вигляді покрівлі ви зможете побачити особливості, адже для її монтажу доведеться використовувати меншу кількість аркушів матеріалу. Купити композитну черепицю Gerard Diamant можна в одному з найвишуканіших відтінків, і в результаті ваша покрівля заграє новими фарбами, буде гармонійно доповнювати архітектурну задумку і ідеально увіллється в наявний ландшафт.

Серед плюсів покриття, найбільш привабливими для домовласників є:

  • Тривала експлуатація
  • Мінімум догляду
  • Простий монтаж
  • Міцність і надійність
  • Ідеальний зовнішній вигляд

Купити Gerard Diamant в Києві

Купити черепицю Джерард Діамант можна не тільки в Києві – на нашому сайті можна зробити замовлення з будь-якого міста. Оцініть високий рівень продукції від компанії Афі Руфінг, а також різноманітність геометричних форм і відтінків матеріалів для покрівлі. Скорочуючи не тільки грошові витрати на покриття, але і на саму установку, ви зможете хоч і трохи, але заощадити.

Відмінні характеристики і зовнішній вигляд стали результатом кропіткої роботи команди професіоналів, також у виробничому процесі використовуються тільки найкраща сировина. Сама геометрія листа передбачає наявність плавних вигинів правильної форми, які роблять покрівлю привабливою і виразною.

Залишити відгук