Композитна черепиця Gerard Classic

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1257 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,9 кг/м.кв.
Кількість листів2,14 листа в м.кв.
Площа загальна0,46 м.кв.

Композитна черепиця Gerard Classic – це класичне покрівельне покриття від відомого по всій Європі виробника AFI Roofing. Купуючи такий матеріал, ви можете розраховувати на гарантійний термін служби 50 років, хоч насправді реальний термін експлуатації може бути більш тривалим.

Особливості матеріалу

Gerard Classic має елегантний зовнішній вигляд, особливість якого полягає в тонких гранях вигинів покриття. Натуральні гранули, які використовуються в якості декоративного шару матеріалу, забезпечують покрівлі благородний і вишуканий зовнішній вигляд, а міцність і зносостійкість матеріалу гарантується використанням акрилової глазурі, яка до того ж і закріплює насичений і глибокий колір матеріалу.

Для виробництва продукції Джерард Класссік застосовується сталь компанії New Zeeland Steel, що свідчить про високу якість сировини. Лист з прекрасними характеристиками міцності даними додатково вдосконалюється за допомогою застосування такого складу, як сплав алюмінію, цинку і кремнію.

Якщо Вам би хотілося облаштувати свою покрівлю найкращим з покрівель, тоді ми рекомендуємо купити черепицю Джерард Класик і забути про будь-які проблеми з покрівлею на довгий час.

Композитна черепиця Gerard Classic в великому асортименті колірних рішень представлена на сайті компанії «Сітібуд». Тільки у нас ціна на дану продукцію нижче, ніж в інших торгових точках міста.

Купити черепицю Gerard Classic в Києві

Якщо Ви вирішили купити черепицю Gerard Classic, в Києві варто звернутися до нас – у нас найпривабливіша вартість продукції і швидкі терміни доставки. Унікальні виробничі технології в поєднанні з високою якістю сировини, яку застосовують стають запорукою отримання найнадійнішого і довговічного покриття для будівництва покрівель.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера