Композитна черепиця Gerard Shingle

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1257 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,5 кг/м.кв.
Кількість листів2,16 листа в м.кв.
Площа корисна0,46 м.кв.

Композитна черепиця Gerarg Shingle є сучасним рішенням на ринку покрівельних покриттів, в якому виробник зміг втілити старовинні традиції. Бренд Джерард представив ще один вид черепиці, в зовнішньому вигляді якої використовувалася технологія імітації під дерево. Ще в давні часи дуже часто дах покривали звичайної дерев’яної дранкою, яка являла собою пластини з дерева невеликих розмірів, здатних створити надійний захист від зовнішніх впливів.

Переваги покриття Gerard Shingle

Безумовно саме велику кількість переваг композитної черепиці Джерард Шингл зробило її досить популярною на ринку. На відміну від дерев’яних гонту, така черепиця:

  • Довго зберігає свої зовнішні дані.
  • Володіє теплоізоляційними властивостями.
  • Забезпечує гідний рівень шумоізоляції.
  • Легко і швидко монтується.

Профіль Джерард Шингл – це не тільки особливість зовнішніх даних продукції, а й ретельно продумана структура і функціональність матеріалу. Ви отримуєте міцну основу із сталі, яка покрита декількома шарами різних складів, кожен з яких виконує свою функцію. Сплав алюмоцинка використовується для того, щоб матеріали не загрожувала корозія протягом експлуатаційного строку. А кам’яна посипання не тільки додасть відтінку вашої даху, але і забезпечить додаткову міцність листів матеріалу.

Купити композитну черепицю Gerard Shingle

У Києві тільки в «Сітібуд» найвигідніша ціна, щоб купити черепицю Gerard Shingle і при цьому мінімізувати свої витрати. 50-річний гарантійний термін і безпроблемний процес укладання матеріалу стануть приємним доповненням до отриманого в результаті монтажу вишуканому та сучасному зовнішньому вигляду вашого будинку. Покрівля з покриття Шингл стане справжньою окрасою для будь-якої будівлі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера