Композитна черепиця Roser

Каталог товарів

roser

Композитна черепиця Roser є розробкою досить відомої південнокорейської компанії, тому в області технології виробництва застосовуються самі передові розробки, що дозволяють розраховувати покупцеві на високу якість придбаного матеріалу. Купити композитну черепицю Roser можна в Києві, а найбільш вигідна ціна представлена на сайті компанії «Сітібуд».

З кожним днем ​​на ринку покриттів з’являється все більше таких матеріалів, які максимально точно задовольняють запити покупців, відповідаючи їхнім очікуванням від експлуатації. Композитна покрівля Roser має особливе відміну від інших аналогів – це склад матеріалу. У ньому крім цинку і алюмінію передбачено наявність кремнієвої складової. Незважаючи на її невеликий відсоток у складі відповідного шару, така інновація дозволила посилити міцності дані сталевого листа і захистити його від можливих механічних впливів, які можуть привести не тільки до корозії, але і пошкодження покрівельного полотна. Черепиця Roser – це матеріал, що складається з ряду шарів, кожен з яких відповідає за певну функцію. Маючи приблизна вага близько 6,5 кг на м.кв., таке покриття не спричинить проблем з монтажем або транспортуванням матеріалу.

Які переваги має матеріал

Використання продукції Roser дозволить переконатися не тільки в якості матеріалу, але і в його:

  • Довговічності. Покрівля з подібного матеріалу завжди є еталонним прикладом того, як довго і надійно повинна служити грамотно облаштована покрівля. Термін в 50 років, який заявлений гарантійним, на практиці може збільшуватися, а ваші клопоти, пов’язані з ремонтом або заміною матеріалу, зводяться до нульового показника.
  • Виразності. Маючи нестандартні рішення в геометричній формі і колірному діапазоні, покриття завжди привертає увагу і вдало підкреслює всі достоїнства будови. Продумана інноваційна структура черепиці Roser дозволяє розраховувати на ідеальні зовнішні параметри покрівлі, а також на її здатність тривалий час зберігати вихідний відтінок.
  • Доступності. Якщо врахувати всі переваги від використання матеріалу, то його вартість вже не здасться вам такою високою. Не можна забувати про те, що покриття може служити максимально довго, тому разові вкладення на його придбання є цілком доцільні.

Якщо Ви бажаєте приєднатися до поціновувачів якості та краси покрівлі, поспішіть купити композитну черепицю Roser по найбільш прийнятною ціною в Києві.

Ряд колекцій, представлених виробником, стане додатковою можливістю для покупця вибрати оригінальне і неповторяющееся покриття для будівництва даху.

Продукція з різних колекцій основною відмінністю має особливість дизайну профілю, що дозволяє використовувати покриття для будь-яких архітектурних будівель.