Roser Piano — купити в інтернет магазині -| Ціна | Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ

Композитна черепиця Roser Piano

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1340 мм, рабочая 1280 мм
Ширина робоча365 мм
Вага3,0 кг/лист
Кількість листів2,14 листа в м.кв.
Площа загальна0,467 м.кв.

Композитна черепиця Roser Piano – одна з найоригінальніших розробок корейського виробника покрівельних матеріалів. Самою відмітною рисою матеріалу є її зовнішній вигляд. У структурі матеріалу особливих відмінностей немає – все так само використовується:

  • міцна сталь,
  • алюмоцинк,
  • акрилова глазур,
  • грунтовка,
  • кам’яна крихта.

Особливості виробничого процесу

Успіх виробника Roser став можливим завдяки тому, що компанія не стоїть на місці і постійно розвивається. Пошуки нових дизайнерських рішень закінчуються появою нових колекцій з оригінальними геометричними формами хвилі. Покупці хочуть мати можливість вибирати не тільки відтінок матеріалу, але і форму профілю. В якості однієї з колекцій ми пропонуємо вашій увазі черепицю Roser Piano, в зовнішньому вигляді якої переважають чіткі прямокутні лінії.

Ідеальне поєднання цікавого дизайну і оптимальних технічних даних втілено в продукції Roser Piano, чому свідчить зростаюча популярність матеріалу. Продумана геометрія листа і його розміри сприяє швидкому, простому і простому монтажу. А сфера використання такої продукції обмежується рекомендаціями щодо кута нахилу покрівлі – 12-90 градусів.

Купити композитну черепицю Roser Piano

Ми пропонуємо купити черепицю Roser Piano за низькою ціною в Києві і при цьому вибрати один з вподобаних відтінків. Від вашого вибору залежить не тільки надійність покрівлі, але і її презентабельність і естетичність. Якщо ви боїтеся помилитися у виборі форми хвилі і відтінку, скористайтеся кваліфікованою допомогою наших консультантів.

Елегантна покрівля з перспективою на тривалу експлуатацію – це дах з черепиці Roser Piano.

Залишити відгук