Композитна черепиця Roser Cleo

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1318 мм, рабочая 1260 мм
Ширина робоча362 мм
Вага3,0 кг/лист
Кількість листів2,19 листа в м.кв.
Площа загальна0,456 м.кв.

Композитна черепиця Roser Cleo – ідеальне поєднання простого дизайну з елегантними віяння середземноморського стилю, яке так сподобалося покупцям покрівельних покриттів. У даній колекції виробник прагнув зробити покриття не тільки естетичним привабливим, але і підкреслити всі достоїнства сталевої основи черепиці.

Особливості виробництва

Сучасне покрівельне покриття Roser Cleo зможе прикрасити будь-яку будівлю і доповнити його своєю виразністю. Завдяки легкій вазі і продуманій системі кріплення монтаж проходить в найкоротші терміни, особливо якщо справою зайняті професіонали.

Виготовляється матеріал зі сталі, на яку з обох боків наносять спеціальний склад-алюмоцинк. Далі слідує нанесення ще кількох шарів, а на завершальному етапі на поверхню матеріалу наносять кам’яний гранулят. Щоб колір покрівлі залишався незмінним по закінченню тривалого терміну, використовується шар акрилової глазурі. Таким чином ми отримуємо вдосконалений покрівельний матеріал, якому не страшні корозія і ультрафіолет.

Що потрібно знати перед покупкою черепиці Roser Cleo

  • Для довгої і надійної служби покрівлі досить купити композитну черепицю Roser Cleo, яка може використовуватися для облаштування покрівель з ухилом від 12 до 90 градусів.
  • Не всім відомо, що таке покриття здатне витримати навіть найсильніші вітрові навантаження – пориви до 190 км / год.
  • Невеликі габаритні розміри – гарантія того, що кількість ваших відходів буде наближене до нуля.

Купити черепицю Roser Cleo пропонує «Сітібуд», а крім великого вибору відтінків у нас найвигідніша ціна на всі колекції даного виробника. Використовуйте в будівництві будинку найсучасніші та надійні покрівельні матеріали, щоб бути впевненими в надійності і міцності даху над головою.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера