Композитна черепиця Roser Spany

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1335 мм, рабочая 1265 мм
Ширина робоча370 мм
Вага3,0 кг/лист
Кількість листів2,14 листа в м.кв.
Площа загальна0,468 м.кв.

Композитна черепиця Roser Spany – такою колекцією покрівельного покриття порадував корейський виробник своїх шанувальників. В даному продукті застосували профіль, який імітує натуральну черепицю і одночасно відповідає всім необхідним технічним параметрами, якими повинен відрізнятися сучасний покрівельний матеріал.

Черепиця Roser Spany вважається елітним покриттям, до того ж воно здатне показувати найкращі результати експлуатації – це максимальна стійкість до будь-яких зовнішніх впливів, збереження багатого і виразного зовнішнього вигляду покрівлі, а також довговічність і міцність.

Особливості покриття Roser Spany

Листи покриття мають невеликі розміри, що дуже зручно при необхідності зниження відходів під час монтажу складний покрівельних конструкцій. Також швидкому і легкому монтажу сприяє легкість покриття – всього 6,5 кг. Укладання листів проводиться швидко за рахунок зручної системи кріплення і замків.

Кам’яна крихта американського виробництва застосовується в ході виготовлення продукції Roser. Натуральний камінь не тільки має відмінні технічні властивості, але з його допомогою можна домогтися самого неймовірного відтінку покрівлі.

В якому кольорі можна купити композитну черепицю Roser Spany

Продукція даної колекції представлена на ринку в 12 колірних варіантах – від класичних до самих оригінальних. Посипання кам’яних гранул на поверхні матеріалу сприяє ефекту матовості і дозволяє покрівлі вдало гармоніювати в різноманітних умовах використання. Купівля такого матеріалу принесе вам масу позитивних емоцій від:

  • Ідеального зовнішнього вигляду покрівлі і будівлі.
  • Максимальної зносостійкості покриття.
  • Надійності і міцності покрівельної конструкції.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера