Композитна черепиця Roser Bond купити в Києві. Ціна на черепицю Roser Bond | Citybud

Композитна черепиця Roser Bond

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1355 мм, рабочая 1280 мм
Ширина робоча370 мм
Вага3,0 кг/лист
Кількість листів2,11 листа в м.кв.
Площа загальна0,473 м.кв.

Композитна черепиця Roser Bond – оригінальне рішення від корейського виробника покрівельних матеріалів. Особливістю такого покриття вважається дизайн, який виконаний в стилі хай-тек. Вельми органічно покриття Roser Bond вливається в вигляд будівель, яке побудовано в стилі сучасних технологій. Сьогодні hi-teck стиль – це демонстрація того, на що сьогодні здатна наука і техніка. Чіткі межі і оптимальні пропорції, які має покриття, доводять в черговий раз, що черепиця Roser Bond виконана саме в такому стилі.

Переваги черепиці Bond

Для молодих, просунутих і впевнених у собі людей ідеальним покриттям для покрівлі стане продукція даної колекції. Крім вишуканого і нестандартного дизайнерського рішення в зовнішньому вигляді, технічні характеристики матеріалу дозволяють очікувати тривалих термінів експлуатації. плюси матеріалу:

  • Сучасний дизайн
  • Висока міцність
  • Шумоізоляція
  • Легкість укладання

У колірній палітрі даної колекції представлені різні кольори, тому складнощів з вибором у вас не виникне. Серед найбільш затребуваних відтінків можна виділити лісовий горіх, хвойний ліс і теракота.

Незалежно від обраного відтінку в зовнішньому вигляді покрівлі і будівлі не вдасться знайти жодного недоліку, звичайно за умови виконання грамотного монтажу. У «Сітібуд» вам допоможуть не тільки вибрати відтінок, але і підібрати покриття однієї з колекцій.

Міцна сталева черепиця з кам’яною посипкою – найактуальніше на сьогодні покриття, до того ж у виконанні компанії Roser продукція для облаштування покрівлі має всі необхідні характеристики для тривалої і надійної служби. Поєднання продуманої багатошарової структури і цікавого дизайну гідно вашої уваги.

Залишити відгук