Композитна черепиця Roser Stone Wood Shake купити в Києві. Ціна на черепицю Roser Stone Wood Shake | Citybud

Композитна черепиця Roser Stone Wood Shake

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1335 мм, рабочая 1270 мм
Ширина робоча370 мм
Вага3,0 кг/лист
Кількість листів2,12 листа в м.кв.
Площа загальна0,469 м.кв.

Композитна черепиця Roser Stone Wood – вельми популярний сучасний матеріал для будівництва покрівлі. Він виконаний в нестандартному дизайні і імітує зовнішній вигляд дранки з дерева. Чим відрізняється композитна черепиця Roser Stone Wood:

  • легким вагою,
  • простим монтажем,
  • мінімальним відходом,
  • неповторним видом.

Структура покриття

Виготовляється продукція даної колекції з якісної сталі, яка поставляється американським сталеливарним концерном. Зверху і всередині сталь обробляється унікальним складом з алюмоцинка. Щоб захистити сталь від корозії і іржі її покривають безліччю шарів, серед яких важливо відзначити акрилову глазур, акрилову ґрунтовку і кам’яну крихту.

Натуральний кам’яний гранулят зверху покритий глазур’ю з акрилу. Це робиться для того, щоб кам’яна посипання відмінно закріпилася на поверхні листів. Така структура листів забезпечує їм тривалу службу і можливість довго зберігати свої зовнішні дані.

Рекомендований кут нахилу для використання покриття Roser Rowood – 12-90 градусів. А ось ландшафтні умови можуть побут абсолютно різними, головне грамотно підібрати відтінок покрівельного матеріалу. Ще одним доказом високих характеристик міцності матеріалу є те, що черепиця може витримувати вітрові пориви до 190 км / год.

Купити композитну черепицю Roser Rowood в Києві

У Києві найвигідніша ціна на продукцію колекції Rowood на сайті компанії «Сітібуд». Ми давно працюємо з виробником Roser і можемо з упевненістю стверджувати, що вся продукція відрізняється найвищою якістю.

Купуючи черепицю Rowood, Ви робите правильні інвестиції в свій дах, адже вона буде служити мінімум 50 років. До того ж у вашому розпорядженні великий асортимент форм профілю та відтінків, щоб вибрати найбільш вдалий варіант покриття.

Залишити відгук