Композитна черепиця Metrotile

metr

Композитна черепиця Metrotile від однойменної бельгійської компанії присутній на ринку покрівельних матеріалів в нашій країні близько десяти років і за такий тривалий термін встигла відмінно себе показати. Купити композитну черепицю Metrotile означає зробити гідний вибір на користь сучасного, міцного і благородного покриття, яке цілком заслужено відноситься до елітних видів матеріалів для покрівельного будівництва.

Колекції композитної черепиці Metrotile

Чому композитна черепиця Metrotile користується успіхом в Україні

Увага покупців перш за все приваблює унікальний склад такого покриття, адже композитна черепиця Metrotile – це не просто сталеві листи, а технологічне покриття, основу якого складає шарувата структура.

Завдяки обробці листів стали спеціальним складом алюмоцинка вдається поліпшити показники міцності металевої основи, в тому числі забезпечити їй стійкість до корозії незалежно від зовнішніх впливів.

Також компанія Метротайл подбала про те, щоб покриття могло відмінно справлятися з впливом ультрафіолету. Для цього виробник наносить спеціальний акриловий шар, а потім сталевий лист покривається з зовнішньої сторони шаром гранульованої кам’яної крихти.

Композитна покрівля Метротайл має виразну і сяючу поверхню за рахунок такої многослоістой і продуманої структури матеріалу.

Як оцінити переваги покрівельної продукції Metrotile

Унікальність такого покриття в тому, що композитна черепиця Metrotile змогла поєднати в собі все найкраще від різних видів покрівельних матеріалів:

  • Багатий зовнішній вигляд. Використання сучасних складів в ході виготовлення такого покриття дозволило добитися дивовижних результатів – дах з покриття компанії Метротайл виглядає естетично, красиво і дуже сучасно. Базальтове посипання грає найяскравішими фарбами під впливом сонячних променів, знову і знову надаючи особливої індивідуальності будовою.
  • Легкість матеріалу. Незважаючи на велику кількість шарів і відповідно використовуваних матеріалів в ході виробничого процесу, така продукція відрізняється досить невеликою вагою (близько 6-7 кг / м.кв.), Що в свою чергу полегшить не тільки роботу монтажників, але і не послужить приводом для зміцнення системи крокв.
  • Простий монтажний процес. З монтажем продукції компанії Метротайл не виникає проблем навіть у любителів, адже сам процес проходить швидко і без труднощів. Легкості монтажу вдається досягти за рахунок невеликої ваги використовуваного покрівельного покриття, а сам процес укладання проходить зовсім нескладно.

Купити композитну черепицю Metrotile в Києві

Купити композитну черепицю Metrotile в Києві найпростіше, адже тільки в столиці Вам зможуть запропонувати самі низькі ціни на дане покриття. Компанія «Сітібуд» готова запропонувати вашій увазі всі види покриття від Метротайл, адже виробник подбав про різноманітність продукції, що виготовляється і представив увазі споживачів цілий ряд колекцій: Metroshake, MetroRoman, MetroShingle, MetroClassic, MetroWood, MetroTile.