Композитна черепиця MetroWood

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1265 мм
Товщина металу0,45 мм
Розмір загальний1325 х 410 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,3 кг/м.кв.
Площа загальна0,543 м.кв.
Площа корисна0,467 м.кв.

Композитна черепиця MetroWood в якості своєї особливості має нову форму листів, яка стала досить популярною серед споживачів. Вишуканість дизайну в даному випадку зробила продукцію Метровуд затребуваною на ринку, а наявність різноманітності відтінків – це найкоротший шлях до реалізації ваших найяскравіших і барвистих ідей в будівництві.

Структура MetroWood

Шарувата структура, яку має композитна черепиця Метровуд, складається з безлічі складових. Основою для матеріалу стає якісна сталь, вона обробляється з обох сторін спеціальним антикорозійним складом – магнелізом. Для того, щоб шари краще з’єднувалися між собою, використовуються грунтовка і акрил. Будучи розробкою компанії Метротайл, шар з акрилу складається з 65 відсотків акрілата і забезпечує стійкість покриття до ультрафіолету. Термообробка акрилового шару дозволяє надійно з’єднати шар грануляту з металевою основою.

Композитна черепиця MetroWood виготовлена виключно із сталі високої якості, яку поставляє заводу-виробнику німецький концерн ArcelorMittal.

Купити MetroWood в Києві

Купити продукцію MetroWood в Києві пропонує компанія «Сітібуд», адже тільки у нас можна знайти найкращу ціну на таке покрівельне покриття. Серед достоїнств покрівлі Метровуд хочемо відзначити:

  • Естетичність і виразність
  • Міцність і надійність
  • Довговічність і збереження своїх властивостей

Щоб дах був не тільки сучасної, але і довговічною, вибирайте продукцію Метровуд – ідеальне співвідношення зовнішніх і технічних характеристик. Тільки за допомогою такого покрівельного матеріалу можна облаштувати покрівлю вашої мрії – надійну і стійку до будь-яких впливів конструкцію.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера