Композитна черепиця MetroRoman

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1212 мм
Товщина металу0,45 мм
Розмір загальний1280 х 410 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,5 кг/м.кв.
Площа загальна0,525 м.кв.
Площа корисна0,452 м.кв.

Композитна черепиця MetroRoman створена таким чином, що її зовнішній вигляд імітує хвилю середземноморського керамічної черепиці. Цей продукт доступний в різних кольорах, найбільш вдалими з яких є сірий, кавовий, чорний, зелений, теракотовий і червоний. Використання комбінованих відтінків допоможе підкреслити особливість покрівельної конструкції і використовуваного покриття.

Характеристики композитної черепиці Метророман

Романський стиль покрівельного покриття робить таку продукцію найбільш консервативним рішенням серед всіх модифікацій композитної черепиці виробництва Метротайл. Хвиля покрівлі має чіткі округлі обриси, що є класичним рішенням для європейських країн.

Захисним шаром в даному випадку також виступає шар магнеліза, завдання якого – протистояти впливу згубних впливів і не піддаватися корозії. Багато шарів, які має матеріал, дозволяє зробити черепицю довговічною, міцної і надійної. А в зовнішньому вигляді неможливо знайти жодного недоліку.

Купити композитну черепицю MetroWood в Києві

У Києві ви отримуєте відмінні можливості вибрати одне з безлічі покрівельних покриттів, але якщо ви зважитеся купити черепицю Метровуд, це буде правильним рішенням, адже дана продукція:

  • Характеризується відмінними технічними даними
  • Володіє найвдалішими зовнішніми параметрами
  • Легко монтується і полегшує догляд за покрівлею.

Крім вишуканості зовнішніх характеристики матеріалу, покупець отримує офіційні гарантійні документи, в яких прописаний досить тривалий термін експлуатації. Гідний вибір для будь-якого, хто в пошуку сучасного і надійного покриття для даху.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера