Композитна черепиця MetroClassic

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1270 мм
Товщина металу0,45 мм
Розмір загальний1330 х 410 мм
Ширина робоча368 мм
Вага6,7 кг/м.кв.
Площа загальна0,545 м.кв.
Площа корисна0,467 м.кв.

Композитна черепиця MetroClassic – це класичний вид форми покрівельного покриття, яке випускається в широкому колірному діапазоні. При цьому частина відтінків поставляються тільки під індивідуальне замовлення. Вишуканість продукції полягає не тільки в класичному зовнішньому вигляді, але і в її характеристиках.

Яку структуру має композитна черепиця Метроклассік

Для продукції характерний склад, що складається з ряду шарів. Основний шар – це сталь, якість якої не викликає сумнівів, тому що сировина закуповується у перевіреного постачальника – АрселорМіттал. Сталь бельгійського виробництва характеризується не просто відмінними властивостями, але в тому числі і високим рівнем розтяжності, і достатньою гнучкістю. По обидва боки стали наноситься особливий склад зі сплаву таких речовин, як цинк, алюміній і магній. Таке поєднання робить матеріал стійким до таких процесів, як корозія.

Наявний куля акрілата і кварцового грануляту відмінно з’єднані між собою, адже за рахунок використання спеціальної грунтовки поліпшується і адгезія. Композитна черепиця Метроклассік – це вигідне рішення для тих, хто цінує поєднання якості, доступності та приємних зовнішніх даних.

  • Тривала гарантія.
  • Безшумність використання.
  • Стійкість відтінку.
  • Мінімальні вимоги до монтажу.

Сучасний архітектурний стиль будівлі буде відмінно поєднуватися з покрівлею з черепиці MatroClassic. А продумана структура матеріалу забезпечить не тільки бездоганну експлуатацію, але і чудові дані в зовнішньому вигляді будівлі.

Купити композитну черепицю MetroClassic

Купити черепицю Метроклассік в Києві просто – зателефонуйте в «Сітібуд» і тут вам допоможуть визначитися з покупкою покрівельного покриття.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера